Finolhu, Maledivy – Baa Atoll

Tropický ráj jménem Finolhu

Bydlení u moře s každodenním pohledem na jeho nekonečné odstíny modré je dobré pro lidskou duši. Pobyt v některé ze 125 vil resortu Finolhu vás přivede do kontaktu s mořem, protože všechny vily se nacházejí přímo na pláži, v laguně nebo na pilotech nad vodou, 79 z nich má vlastní bazén. Renomovaní designéři z Muza Lab v Londýně vytvořili efekt kaleidoskopu a do vil vnesli zářivé barvy přírody, které působí téměř svůdně. Každá vila nabízí nejen luxusní vybavení, ale také vysokou míru soukromí. Finolhu je jedním z nejstylovějších resortů na Maledivách a je místem, kde se vaše sny skutečně mohou stát skutečností.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Tropický ráj jménem Finolhu byl otevřen v roce 2016 a rozprostírá se na 4 ostrůvcích, které nabízí celkem 2 km krásných pláží. Pobřeží hlavního ostrova lemuje bujná exotická vegetace. Finolhu se nachází v atolu Baa, který má unikátní podmořské prostředí s bohatým životem a krásnými korálovými útesy. Není náhodou, že atol Baa byl zařazen do světového dědictví UNESCO jako biosférická rezervace. Ekologický přístup zaujímá také resort samotný a snaží se k němu během jejich pobytu vést i své hosty. Do resortu Finolhu se dostanete z mezinárodního letiště v Malé hydroplánem po přibližně 30minutovém letu.

1032x554 Finolhu luxury-resort-maldives-seaside-collection-finolhu-crab-shack-5

 

Ubytování

Vstávání každý den s pohledem do moře na jeho nekonečné odstíny modré uleví každé duši. Ve všech 125 vilkách budete mít moře velmi na blízku. Ať už si vyberete vilu na pláži, v laguně nebo přímo nad vodou, určitě nebudete zklamaní. 79 z nich má dokonce vlastní privátní bazén. Pokud toužíte po něčem opravdu speciálním, rezervujte si noc v luxusní Beach Bubble, kde budete mít hvězdnou oblohu jako na dlani.

1032x554 Finolhu luxury-resort-maldives-seaside-collection-finolhu-two-bedroom-beach-villa

 

Restaurace

K dispozici tu budete mít 4 gastronomicky kontrastní restaurace a 2 bary. Na snídani, oběd i večeři v restauraci Beach Kitchen se servírují mezinárodní pokrmy z čerstvých ingrediencí a v různých podobách bufetu. Na výběr jsou jak pokrmy vegetariánské a veganské, tak i speciality z ryb, mořských plodů a masa. Během večerů se můžete těšit na tematické večeře se zaměřením na italskou, asijskou, arabskou, jihoamerickou, francouzskou či vietnamskou kuchyni. Restaurace Kanusan se zaměřuje na asijskou kuchyni, Arabian Grill na arabskou a Crab Shack nabídne čerstvé plody moře. Nechybí ani Beach Club.

1032x554 Finolhu luxury-resort-maldives-seaside-collection-finolhu-kanusan-dessert

 

Aktivity

Pokud si jedete na Maledivy hlavně odpočinout, budete v místním wellness jako v ráji. Naopak pro ty, kteří milují stále něco dělat, jsou zde připraveny vodní sporty, fitness, jóga, tenis, golfové studio, výtvarné dílny a samozřejmě nechybí ani potápění či šnorchlování. Pro děti je tu na každý den připraven skvělý program v dětském klubu.

1032x554 Finolhu luxury-resort-maldives-seaside-collection-finolhu-yoga-pavillon

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist