Pullman Maldives Maamutaa, Maledivy – Gaafu Alifu Atoll

Nezapomenutelné tropické místo

Jedinečný ekosystém ostrova se skládá z 5 různých biomů a přírodního jezera, což z něj činí nezapomenutelné tropické místo. Je těžké si ostrov nezamilovat – od soukromého stínu lesa až po jemné písečné pláže a křišťálově čistou vodu. Z ostrova se také snadno dostanete k jedněm z nejlepších míst pro šnorchlování a potápění na této straně Indického oceánu, na místních plážích hnízdí želvy, v blízkosti břehu se objevují přátelští malí žraloci a denně můžete pozorovat rejnoky, velryby a delfíny.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Pullman Maldives All-Inclusive Resort se nachází na ostrově Maamutaa, 55 min. hydroplánem a 15 min. lodí z letiště.

1032x554 Pullman Maldives Maamutaa 4_Ocean-Villa-Reef-1

 

Ubytování

122 luxusních vil Pullman Maldives All-Inclusive Resort je navrženo nejen tak, aby vyhovovaly všem vašim potřebám, ale také s moderním a stylovým designem v souladu s ostrovem. Na pláži, nad vodou nebo dokonce pod vodou, připravte se na "check in and chill out".

1032x554 Pullman Maldives Maamutaa 29_Royal-Suite-Living-Room-1

 

Restaurace

Díky výhodám all inclusive neexistují žádná pevně stanovená pravidla ani omezení, což znamená, že si můžete vychutnat neomezené množství nápojů a zažít jedinečnou kulinářskou cestu v 6 restauracích a barech. Od časné zdravé snídaně až po tapas při západu slunce se svými blízkými - plovoucí podnos je dokonalý způsob, jak maximálně využít svoji soukromou vilu s bazénem.

1032x554 Pullman Maldives Maamutaa 33_Romeo-Dining-Destination-1

 

Aktivity

Během pobytu vás zabaví spousta věcí – od tenisu, simulovaného golfu a indoorových her až po vodní sporty a plážové aktivity. Mořské panny přistály na pobřeží ostrova Maamutaa a můžete je spatřit v okolí letoviska. Ale to není všechno... I vy můžete prožít svou fantazii a stát se mořskou pannou! V Pullman Maldives All-Inclusive Resort rádi vytváří jedinečné zážitky, proto jsou prvním resortem na Maledivách, který svým hostům nabízí nový program PADI pro mořské panny. Jedná se o exkluzivní příležitost, jak se během dovolené naučit stát mořskou pannou a navíc získat certifikát!

1032x554 Pullman Maldives Maamutaa 32_Couple-Yoga-Sol-Rising-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader