Anantara Kihavah, Maledivy – Baa Atoll

Oceňovaná podmořská restaurace

Největší chloubou resortu Anantara Kihavah je především korálový útes, který nabízí skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování, oceňovaná restaurace Sea umístěná pod hladinou moře a jediná nadmořská observatoř na Maledivách. Na ostrůvku se nachází pouze 80 vilek a residencí, které nabízí dostatek soukromí a klid během vašeho pobytu. 

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Anantara Kihavah se nachází na stejnojmenném ostrůvku v Baa Atoll zhruba 35 min. letu hydroplánem z letiště v Malé. 

1032x554 Anantara Kihavah akih_2bdrm_sunset_overwater_10

 

Ubytování

Ubytovat se zde můžete ve vilách nebo rezidencích. Všechny vily i rezidence mají vlastní privátní bazén a jsou umístěné buď na pláži, nebo přímo nad vodou. Ta největší rezidence má až 4 ložnice a dokonce taká vlastní malou posilovnu.

1032x554 Anantara Kihavah akih_2bdrm_sunset_overwater_8

 

Restaurace

V hotelu najdete celkem 5 restaurací a 2 bary. Kromě mezinárodní či italské kuchyně si budete moci pochutnávat také na asijských specialitách, mořských plodech či pokrmech přímo z grilu. Určitě během dovolené nevynechejte restauraci Sea, která je umístěná pod vodou a během večeře si tak budete užívat skvělého výhledu na podmořský život.

1032x554 Anantara Kihavah anantara_kihavah_sea_overview_1920x1037

 

Aktivity

Kromě potápění a šnorchlování kolem místního korálu si budete moci vyzkoušet také jachtění, vodní sporty, lekce jógy, rybolov, tenis, cyklistiku, lekce vaření, Muay tai box apod. V resortu je možné také zajít do kina přímo pod hvězdami nebo na ochutnávku vín. Nechybí zde samozřejmě ani fitness a dětský klub plný aktivit pro nejmenší, kteří budou určitě nadšeni také z místního trampoline parku. Pokud je pro vás během dovolené důležitý především odpočinek, určitě navštivte také místní wellness & spa umístěné přímo nad hladinou moře.

1032x554 Anantara Kihavah anantara_kihavah_spa_ayurvedic_1920x1037

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer