Soneva Jani, Maledivy – Noonu Atoll

Ničím nerušený výhled na oceán

Resort Soneva Jani je zasazený doprostřed zhruba 5kilometrové laguny Medhufaru, která je domovem mořských želv, delfínů a mnoha dalších mořských živočichů. Ostatní 4 ostrovy zůstávají stále nedotčené, takže si zde můžete užívat ve všech směrech ničím nerušeného výhledu na oceán. Soneva Jani je nejnovějším resortem této luxusní značky. Resort je rozdělen na 2 hlavní části: Chapter 1 a Chapter 2. V podstatě soukromá laguna, 5,6 km dlouhá, je největším lákadlem tohoto ostrova.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Soneva Jani vyrostl na Medhufaru, největším z pětice ostrůvků na jihovýchodě atolu Noonu. Blížíte-li se sem hydroplánem ze 40 min. vzdáleného mezinárodního letiště v metropoli Male, jedná se na první pohled o skutečně malebnou lokalitu. Ovšem již při druhém pohledu je vám jasné, že tady jde o více než jen standardní maledivský resort.

1032x554 Soneva Jani Hero_SonevaJaniChapterTwobyAkshamAbdulGhadir_6-1

 

Ubytování

Resort Soneva Jani zahrnuje ostrovní vily a několik vil nad vodou, všechny zasazené do přírody v blízkosti laguny a lemované plážemi s bujnou tropickou zelení, které vám tak nabízejí velké soukromí. Některé z nich dokonce mají i vlastní skluzavku vedoucí ze střechy do laguny nebo roztahovací střechu nad ložnicí, takže se můžete kochat krásným pohledem na denní nebo noční oblohu.

1032x554 Soneva Jani 11444_Soneva-Jani-3-Bedroom-Water-Retreat-with-Slide-1600x900

 

Restaurace

Mimo několik restaurací v Soneva Jani, kde můžete ochutnat menu různých kuchyní, potravin v bio kvalitě nebo grilovaných jídel a mezinárodních specialit, je možné zkusit například večeři „Guess Who’s Cooking“, kdy si dáte tajné menu od šéfkuchaře se skrytou identitou, který se následně po jídle odhalí. V resortu se také nachází vinný sklep, kde můžete vyzkoušet degustace vína. Navíc je zde možnosti večeře při úplňku, která se koná jednou za měsíc.

1032x554 Soneva Jani 21201_Overseas-with-Mathias-Dahlgren-Deep-Fried-Corn-1200x1200

 

Aktivity

Většina zázemí resortu Soneva Jani je umístěna v 3patrové budově The Gathering, kde jsou k dispozici hlavní restaurace, Observatoř a Spa, centrum vodních sportů i potápěčské centrum, kde můžete zkusit i plavání s delfíny. Na hlavním ostrově se nachází také tiché kino situované nad vodou, tenisový kurt, zahradní labyrint a ekocentrum nebo dětský klub zvaný Children’s Den. Kromě vodních aktivit je možné pozorování hvězd, piknik ve stylu Robinsona Crusoe a mnoho dalších. 

1032x554 Soneva Jani 4254_Soneva-Jani-Resort-1-Bedroom-Water-Retreat-with-Slide-e1622626999778-1600x553

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist