Four Seasons Landaa Giraavaru, Maledivy – Baa Atoll

Ideální destinace pro všechny nadšence do potápění

V resortu vám místní biolog představí zdejší korálové útesy, ke kterým se můžete vydat šnorchlovat či potápět přímo z pláže. Resort poskytuje ubytování v moderních plážových a vodních vilách. Na ostrově jsou 4 restaurace s vytříbenou kuchyní. Resort je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, pro které je připraven dětský klub s pestrou nabídkou aktivit. Na své si ale přijdou i páry vyhledávající romantiku a soukromí.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Four Seasons Landaa Giraavaru leží uprostřed průzračných vod atolu Baa, přibližně 40 min. letu hydroplánem z letiště v Malé. Nachází se na jednom z ostrovů v oblasti, která patří mezi biosférické rezervace UNESCO.

1032x554 Four Seasons Landaa Giraavaru MLG_1203_original

 

Ubytování

V resortu Four Seasons Four Seasons Landaa Giraavaru se setkáte s opravdu prostornými vilami s bazénem, které obklopuje bujná vegetace zajišťující dostatečné soukromí. Ve vodních vilkách naleznete více soukromí a prožijete romantické chvíle při pozorování západů slunce nad průzračnou modravou lagunou. Z prostorných vil na jižní straně ostrova budete mít blíže ke korálovým útesům, které nabídnou skvělé podmínky pro šnorchlování. Tyto vily doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Větším skupinám a náročnějším klientům jsou určeny 2ložnicové suity. Nacházejí se jak na pláži, tak i nad hladinou oceánu. V každém případě poskytují velkou míru soukromí a luxusu.

1032x554 Four Seasons Landaa Giraavaru MLG_1378_original

 

Restaurace

V resortu jsou celkem 4 restaurace. V hlavní z nich – Café Landaa – se podávají snídaně formou bufetu, další pokrmy jsou již à la carte. V arabské restauraci Al Barakat umístěné nad vodami oceánu se podávají speciality severoafrické kuchyně, můžete si zde vychutnat rovněž vodní dýmku a kávu. Pro romantické večeře na pláži můžete zvolit Fuego Grill nebo si dokonce nechat uspořádat soukromou večeři. V restauraci Blu jsou připravovány speciality italské kuchyně.

1032x554 Four Seasons Landaa Giraavaru MLG_1079_original

 

Aktivity

Na ostrově se nachází centrum pro výzkum a konzervaci korálových útesů, ve kterém vám mořský biolog představí taje a krásy tohoto maledivského bohatství. V centru vodních sportů si pak můžete zapůjčit potřebnou výbavu a vyrazit šnorchlovat kolem ostrova. Na ostrově se nachází celkem 4 bazény, jeden z nich je v blízkosti dětského klubu Kuda Velaa, který zajišťuje řadu aktivit a her pro nejmenší děti. Pro teenagery je zde centrum Majaa Maizan. V resortu je též tenisový kurt, posilovna a lázně. V těch můžete vybírat z řady přírodních procedur a masáží, včetně ajurvédské medicíny. Pokud máte zájem o potápění, na ostrově se nachází profesionální potápěčské centrum.

1032x554 Four Seasons Landaa Giraavaru MLG_528_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ve Four Seasons Landaa Giraavaru vás čeká luxusní dovolená. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Matěj Polák

Private Travel Designer