W Maldives, Maledivy – North Ari Atoll

Skvělá uvolněná atmosféra

Po příletu do resortu ponoříte nohy do hebkého písku a budete si užívat sluníčka, zvuků moře a skvělé uvolněné atmosféry, pro kterou jsou resorty W známé. U bazénu vám během dne bude hrát DJ a i večeře zde bude hudebním, gastronomickým i kulturním zážitkem.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

W Maldives je situován na Fesdu Island v North Ari Atoll a nachází se přibližně 82 km od hlavního letiště Male International Airport.

1032x554 W Maldives mlewh-island-aerial-view-7691-hor-clsc

 

Ubytování

Barevné vily resortu splní veškerá vaše očekávání. Vyberete si raději vilu přímo na pláži, nebo raději zvolíte tu přímo nad vodou? Ani jedna volba nebude chybou! Navíc zde budete mít vždy svůj vlastní privátní bazén a překrásný výhled.

1032x554 W Maldives mlewh-wow-oceanhaven-1795-hor-clsc

 

Restaurace

V resortu najdete celkem 5 restaurací a barů a k tomu ještě jednu pop-up kavárnu/bistro na pláži. Pokrmy mezinárodní kuchyně během celého dne od snídaně po večeři si můžete dát v restauraci Kitchen. Dokonce zde můžete mít nohy během jídla ve vodě, což se určitě při teplých dnech bude hodit. Pokud jste milovníky ryb a mořských plodů, určitě nevynechejte restauraci Fish. V restauraci Fire si zase vychutnáte speciality přímo z grilu. 

1032x554 W Maldives mlewh-deck-4130-hor-clsc

 

Aktivity

Skvělé šnorchlování tu budete mít během pobytu zaručeno, vyzkoušejte ale aspoň jednou jít šnorchlovat s místním průvodcem, díky kterému budete zážitek z podmořského světa na úplně jiné úrovni. Po náročnějším večírku jistě oceníte místní spa, kde naberete nové síly. Samozřejmostí je také plně vybavené fitness centrum a bohatá nabídka vodních sportů.

1032x554 W Maldives mlewh-spa-room-7694-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer