JOALI MALDIVES, Maledivy – Muravandhoo Island

Přepychový resort pro nejnáročnějších cestovatele

JOALI MALDIVES se jako luxusní značka pohostinství a životního stylu zavázala k udržitelnosti. Každý aspekt jeho firemní kultury a strategie je založen na myšlence „odpovědného luxusu“. Tento ostrovní resort plný umění se nachází uprostřed Indického oceánu a slibuje nádherné a klidné zážitky z jedno z nejradostnějších míst na zemi. Se svými 6 restauracemi a interaktivní kuchyní a jídelnou nabízí široký výběr chutí, které uspokojí každého gurmána. Celosvětově proslulá ESPA nabízí na míru šité procedury pro dokonalý lázeňský zážitek, díky kterému se budete cítit svěží, revitalizovaní a krásní.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

JOALI MALDIVES se nachází v severní části Malediv, na ostrově Muravandhoo v jednom z největších a nejhlubších atolů na světě Raa.

1032x554 JOALI Drone - Medium

 

Ubytování

73 prostorných vil, které se rozkládají po celém zeleném ostrově, definují udržitelný půvab. Vybírat si můžete z nabídky plážových vil, vil nad vodou i rozsáhlých rezidencí. Např. plážová rezidence se 4 ložnicemi se rozkládá na velkorysé ploše 500 m² a může ubytovat až 8 hostů, aniž by každému z nich neposkytovala vlastní prostor a soukromí. Nekonečný bazén má výhled na Indický oceán, soukromá knihovna nabízí fantastický klid na čtení, nepřetržitá služba komorníka a bugina s řidičem je pro tento typ ubytování standardem.

1032x554 Sunset Luxury Water Villa with Pool Living Room - Medium

 

Restaurace

Resort JOALI MALDIVES nabízí velikou nabídku možností jídla a pití, která je promyšleně sestavená, nabízí široký výběr chutí a potěší každého gurmána. 

Šéfkuchař Theodor Falser, pěstitel vína 6. generace s úspěšnou kulinářskou historií, má vášeň pro používání divokých bylin spolu s čerstvými regionálními produkty. Jeho cílem je vytvořit jedinečná jídla s vlastní duší.

1032x554 Saoke Bar - Medium

 

Aktivity

V luxusních designových JOALI Spa by ESPA, 8 místnostech zasazených do dechberoucích zahrad a výhledů na moře, znovu objevíte vitalitu a vnitřní radost. V resortu si můžete zacvičit ve fitness, využít skupinové lekce jógy a užít si vodní sporty. Pro děti je tu připravená řada aktivit, které spojují učení, kreativitu a zábavu, v dětském klubu.

1032x554 JOALI Spa by ESPA Hammam - Medium

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nechte se hýčkat v některém z luxusních hotelů a resortů, které kladou důraz na odpočinek. Dopřejte svému tělu příjemné a relaxační procedury, které vás zbaví stresu a napětí. Vydejte se s námi na ta nejlepší místa, která vám zajistí odpočinek, pohodu a chvilky, na které budete rádi vzpomínat, přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer