LUX* South Ari Atoll, Maledivy – South Ari Atoll, Dhidhoofinolhu

Ideální destinace pro rodinnou dovolenou s All Inclusive

Ostrůvek Dhidhoofinolhu je pokrytý malebnými tropickými zahradami, do kterých jsou zasazeny útulné vilky. Poskytuje dostatek prostoru a soukromí pro relaxaci, stejně tak jako pestré možnosti pro objevování průzračných vod Indického oceánu, v nichž se to jen hemží pestrobarevným životem. Resort LUX* South Ari Atoll nabízí krásné ubytování a výhled, výběr ze 7 restaurací a 6 barů a výborný program All Inclusive. K tomu vás čeká i mnoho sportovních aktivit a skvěle vybavené hotelové lázně LUX* Me Spa.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Lux South Ari Atoll leží přibližně 20 min. letu hydroplánem z letiště v Malé, na ostrůvku Dhidhoofinolhu.

1032x554 LUX* South Ari Atoll lma_beach_3

 

Ubytování

LUX* South Ari Atoll nabízí ubytování v plážových a vodních vilkách několika kategorií. Všechny jsou vzdušné, světlé a jejich interiéry působí svěžím dojmem. Nejluxusnější vilou celého resortu je prezidentské apartmá LUX* Villa. Je ideální pro cestovatele, kteří hledají jednoduchý, ale stylový luxus, poskytuje ničím nerušené výhledy na oceán a potěší například velkými skleněnými průhledy v podlaze.

1032x554 LUX* South Ari Atoll lsaa_lux-villa_6

 

Restaurace

Díky kvalitnímu programu All Inclusive budete mít velkou volnost při výběru. Je tu dohromady 6 barů a 7 restaurací nabízejících pestrý výběr pokrmů inspirovaných chutěmi několika světadílů. Mezinárodní kuchyni připravuje hlavní hotelová restaurace The Island Kitchen. Zcela výjimečná je restaurace Umami, která se vznáší na kůlech nad hladinou oceánu a nabízí pohoštění dle japonských tradic teppanyaki. Pokrmy z jihovýchodní Asie na vás čekají v restauraci East. Další orientální restaurací je Senses a pro milovníky italských specialit je restaurace Allegria.

1032x554 LUX* South Ari Atoll umami-202-edit

 

Aktivity

V resortu LUX* South Ari Atoll se můžete věnovat řadě vodních i suchozemských aktivit, které mají zázemí v centru vodních sportů. Zde vám zdarma půjčí kajak nebo výbavu na šnorchlování, případně za poplatek nabídnou některý z motorových sportů. Výjimečným zážitkem je flyboarding, díky kterému se vznesete nad hladinu oceánu. Na ostrově naleznete i dva bazény. Pokud se plánujete vydat do mořských hlubin, máte možnost využít služeb potápěčského centra. Skvělou péči o děti zajistí dětský klub s programem plným her. Kromě toho jsou na ostrově vynikající lázně LUX* Me Spa.

1032x554 LUX* South Ari Atoll lsaa_092016_boardwalk_0117_v1_rgb

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager