Baglioni Resort Maldives, Maledivy – Dhaalu Atoll

Vlastní korálový útes přímo u hotelu

Resort Baglioni Maldives patří do prestižní skupiny Leading Hotels of the World. Jeho největší předností je vlastní korálový útes přímo u hotelu, který vytváří ideální podmínky pro potápění i šnorchlování a který je zároveň považován za jeden z nejkrásnějších na Maledivách. Kromě podmořského života si ale užijete také excelentní servis, kvalitní gastronomii i luxusní italské značky. 

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Baglioni Maldives se nachází v Dhaalu Atoll, zhruba 40 min. scénického letu hydroplánem z Malé. 

1032x554 Baglioni Resort Maldives Baglioni_Resort_Maldives_Aerial (2)

 

Ubytování

Na výběr má každý z hostů Baglioni Resort Maldives mezi vilkami přímo nad vodou nebo na pláži. Zároveň je možnost mít vilku s bazénem nebo bez. Pokud jste milovníky západů slunce, můžete zvolit kategorii, kde si tuto nádhernou podívanou budete moci užívat každý večer ze své terasy nebo díky oknům od podlahy až ke stropu i přímo z postele. Pro rodiny jsou k dispozici také vilky se 2 ložnicemi. Největší pýchou hotelu je Baglioni Residence, která má 3 ložnice a až 360 vnitřního prostoru a dalších 310 venkovního.

1032x554 Baglioni Resort Maldives Baglioni_Resort_Maldives_Swimming_Pool

 

Restaurace

Protože se původem jedná o italskou značku, vysoká kvalita gastronomie je zde již předem zaručena. V rámci polopenze, plné penze i all inclusive si ji budete užívat ve stylu dine around, tudíž ve všech 3 restauracích a baru u bazénu. Restaurace Gusto je zaměřena jak jinak než na italskou kuchyni, Umami naopak překvapí japonskými specialitami a v restauraci Taste si budete pochutnávat na mezinárodních pokrmech. Nechybí zde ani vinný sklípek s širokou nabídkou prestižních italských, ale i mezinárodních vín.

1032x554 Baglioni Resort Maldives Gusto_Restaurant_Italian_Cuisine_Dishes_Baglioni_Resort_Maldives (2)

 

Aktivity

Kromě toho, že je resort rájem pro všechny milovníky podmořského života, si tu na své přijdou také milovníci wellness a spa. Součástí je i pavilon jógy a fitness centrum. Kromě romantických pobytů si tu užijí dost zábavy také děti. Pro ty jsou připraveny speciální lekce potápění, plavby za pozorováním delfínů, vodní sporty a samozřejmě také plno zábavy v dětském klubu. Společně si můžete poté zahrát třeba tenis nebo plážový volejbal, užívat si letní kino, lekce vaření nebo plavby třeba za rybolovem.

1032x554 Baglioni Resort Maldives Baglioni_Resort_Maldives_Experience_Cinema_under_the_stars

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer