Velassaru Maldives, Maledivy – South Male Atoll

Romantika na Maledivách v rytmu All Inclusive

Elegantní a moderní ubytování v bungalovech a vilách vám poskytne krásný výhled na nekonečný horizont. Pokud se ubytujete v některé z vil, které jsou postaveny nad hladinou oceánu, budete mít podmořský svět na dosah ruky. Resort Velassaru je ideální zejména pro odpočinkovou romantickou dovolenou ve dvou. O zábavu se postará centrum vodních sportů a živá hudební produkce v baru FEN. Pestrá menu několika restaurací můžete objevovat pomocí programu All Inclusive.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

Resort Velassaru je zhruba 25 min. plavby lodí z letiště v Malé. Po celou dobu svého pobytu si budete užívat jemný písek a šum Indického oceánu.

1032x554 Velassaru aerial3 velassaru

 

Ubytování

Vily a bungalovy jsou postaveny z přírodních materiálů. Jejich minimalistický design působí elegantně a díky vysokým stropům je interiér velmi vzdušný. Bungalovy Deluxe mají terasu a jsou skryty v tropické zeleni, jen pár kroků do moře. Více soukromí poskytují Beach Villas. Ocean Bungalows se nacházejí na severní straně, jsou skromnější a jejich terasy s přímým vstupem do vody jsou orientovány na oceán, hosté díky tomu mají velkou míru soukromí. Na západní straně jsou větší Water Villas, z nichž některé mají i vlastní bazének. Jsou komfortnější, a navíc se nacházejí blíže korálovému útesu, kde jsou nejlepší podmínky pro šnorchlování.

1032x554 Velassaru Water Villa 405_0678 (1)

 

Restaurace

Velassaru nabízí program All Inclusive, který zahrnuje nápoje a jídla v několika restauracích. V japonské restauraci Teppanyaki si můžete dopřát čerstvé sushi, bohatá mezinárodní kuchyně na vás čeká v restauraci Vela, menu inspirované Latinskou Amerikou vám nabídnou v restauraci Etesian, asijské a evropské pochoutky najdete v moderním baru Fen, mezinárodní pochoutky v Turquoise, mezinárodní pokrmy ve stylu tapas a osvěžující koktejly vám nabídnou v Chill baru.

1032x554 Velassaru teppanyaki showcase

 

Aktivity

Blízký korálový útes zajišťuje skvělé podmínky pro šnorchlování, výbavu vám zapůjčí v centru vodních sportů Glide. V jeho nabídce naleznete i další aktivity, například vodní lyže, wakeboarding a parasailing. Pokud se budete chtít potápět, můžete využít nabídky PADI centra Immersion, které má speciální programy i pro začínající potápěče. Na souši na vás čeká fitness centrum, které nabízí i hodiny jógy. Po náročném dni si můžete odpočinout v lázních nad hladinou oceánu, které nabízejí masáže i komplexní procedury.

1032x554 Velassaru Yoga

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na Maledivách jsme osobně navštívili mnoho resortů, které vám můžeme s jistotou doporučit. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer