OZEN RESERVE BOLIFUSHI, Maledivy – Kaafu Atoll

To nejlepší z maledivských all inclusive resortů

Soukromý 5* ostrovní resort na Maledivách, obklopený nádherným přírodním útesem a tyrkysovými vodami, vyzařuje eleganci, styl a nadčasovou sofistikovanost. Od nádherných vil nad vodou se skluzavkami až po exotické gurmánské restaurace. V OZEN RESERVE BOLIFUSHI zažijete opravdu luxusní dovolenou, a to jak romantickou ve dvou, tak i tu rodinou s dětmi. Resort totiž slibuje to nejlepší z maledivských all inclusive resortů.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

OZEN RESERVE BOLIFUSHI se nachází v nedotčené laguně na jižním atolu Malé, na ostrově Bolifushi, obklopeným nádherným přírodním útesem a tyrkysovými vodami. Z mezinárodního letiště Velanaa trvá cesta na ostrov luxusním katamaránem cca 25 min.

1032x554 OZEN RESERVE BOLIFUSHI - Island Aerial 5

 

Ubytování

OZEN RESERVE BOLIFUSHI nabízí 90 soukromých vil umístěných na krásné bílé pláži nebo nad křišťálově čistou lagunou, a to v 8 kategoriích. Každá vila má vlastní bazén a přímý vstup na pláž nebo do laguny, nabízí svým hostům vrchol luxusu, opulentní design, prémiové vybavení a speciální služby, které poskytují hostům nevšední zážitky. Své útočiště si můžete také vybrat v některé z vil unikátního konceptu THE RESERVE™ EXPERIENCE. Toto ubytování se vymyká tradičním maledivským luxusním vilám.

1032x554 OZEN RESERVE BOLIFUSHI - Ocean Pool Suite - Living Room

 

Restaurace

Ve 4 restauracích OZEN RESERVE BOLIFUSHI si vychutnáte moderní arabskou kuchyni s nejlepšími recepty z Maroka, Tuniska a Libanonu, indickou kuchyni i delikátní světovou kuchyni se španělskými prvky. V nabídce má ale tento resort i netradiční možnosti stolování. Od pikniků na pláži po snídani při východu slunce, od kina a večeře na pláži až po intimní večeři osvětlenou hvězdami před vaší vilou. Váš osobní komorník k tomu splní všechna vaše přání.

1032x554 OZEN RESERVE BOLIFUSHI - Floating Breakfast 1

 

Aktivity

Resort nabízí nepřeberné množství dobrodružných, fitness a relaxačních aktivit. Od kluziště pod širým nebem, pronájmů soukromých jachet, nejmodernější nadvodní tělocvičny, vodních sportů, 5* potápěčské centrum s certifikací PADI až po luxusní spa, které nabízí různé terapie pro obličej, tělo a wellness s použitím přírodních a organických složek, a zábavy v příjemném a bezpečném prostředí pro děti v Kuda Koli Kids Klubu a Teen Lounge.

1032x554 OZEN RESERVE BOLIFUSHI - Lifestyle 7

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer