The Nautilus Maldives, Maledivy – Baa Atoll

Tam, kde čas řídíte vy

Neplatí tu žádné stanovené časy, vše se řídí podle vás. V praxi to znamená toto: máte chuť dát si k večeři ty nejsladší palačinky a o půlnoci masáž? Máte to mít. Anebo potápění po setmění v doprovodu hotelového mořského biologa? Vyplout na jachtě na jiný ostrov a užít si piknik na písku. Ale jistě. Sdělte své přání butlerovi, to stačí. Nepsané pravidlo na tomto privátním ostrově zní: anything, anytime, anywhere. Na vhodný dress code můžete zapomenout, choďte si jen v šortkách a bosí, když se vám bude chtít. Nautilus, jenž byl otevřen v roce 2019 s ambicí stát se jednou z nejexkluzivnějších dovolenkových adres, se již zařadil mezi 3 nejlepší resorty světa a čtenáři Condé Nast Traveller hoocenili jako nejlepší resort v Indickém oceánu.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

5hvězdičkový ultra luxusní resort Nautilus Maldives se nachází na úchvatném atolu Baa na Maledivách, v biosférické rezervaci UNESCO, a nabízí nevázaný život. Nautilus je zhmotněným snem maledivského podnikatele, který jeho koncept postavil na boho luxusu bez stanovených pravidel. Jako doma, v té nejjemnější bavlnce, se budete cítit v některé z plážových vilek, kde slovo soukromí je posvátné stejně jako mořská rezervace, jež ho obklopuje.

1032x554 The Nautilus Maldives, Maledivy – Baa Atoll island-gallery-large-10

 

Ubytování

V resortu Nautilus se nachází pouze 26 vil. Každý dům na pláži nebo u oceánu je osobní svatyní s vlastním obývacím pokojem a soukromým nekonečným bazénem. Každé obydlí je individuálně uzpůsobeno preferencím a vkusu hostů.

1032x554 The Nautilus Maldives, Maledivy – Baa Atoll ocean3.3

 

Restaurace

V hotelu Nautilus můžete jíst, když máte hlad, snídat k večeři a pít šampaňské v posteli. Tady se čas zastaví. Nejsou tu žádné hodiny, žádná pevná otevírací doba, žádná pevná otevírací doba restaurace. Každý okamžik je plynulý, každý zážitek ještě není napsaný. Každý dům a rezidenci obsluhuje profesionálně vyškolený soukromý komorník, House Master, který zajišťuje, aby každý aspekt pobytu hosta byl přizpůsoben všem jeho preferencím a rozmarům – kdykoli, kdekoli a jakkoli se mu zlíbí.

V The Nautilus Maldives najdete 4 restaurace, bary a salonky.

1032x554 The Nautilus Maldives, Maledivy – Baa Atoll Nautilus-Gallery-2

 

Aktivity

Kromě samotného bytí se v The Nautilus Maldives můžete těšit na potápění a šnorchlování, vodní sporty, výlety za mantami v zátoce Hanifaru od května do listopadu, průzkumy soukromým hydroplánem, luxusní plavby, stravování na pláži a písečném břehu, kino pod hvězdami, aktivity a dobrodružství pro děti, místní maledivské zážitky a jógu a meditace.

1032x554 The Nautilus Maldives, Maledivy – Baa Atoll experience-gallery-large-8

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Tereza Musilová

Private Travel Designer