MYCONIAN COLLECTION
Hotels & Villas

Rodinná společnost, která na Mykonosu vlastní a řídí 11 předních luxusních hotelů a resortů se 795 pokoji, apartmány a vilami, 7 lázeňskými centry a 19 butiky.

POPTAT DOVOLENOU
2000x910 MYCONIAN COLLECTION ELEGANT VILLA EXPERIENCE 1 BERDOOM WITH PRIVATE POOL

Cestujte do Myconian Collection s námi

Vydejte se s námi na Mykonos, hvězdu řeckých Kykladských ostrovů, které pro svoji jedinečnost září v mnoha směrech. Na Mykonosu najdete staré větrné mlýny, pohádkové pláže, romantické zátoky a stejně tak tepající noční život, prvotřídní gastronomii a luxusní resorty. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách. V létě roku 2022 se tento mykonoský řetězec rozrostl o již 11. resort nazvaný Myconian O. 

 

Hotely a resorty Myconian Collection

Myconian Collection je rodinný řetězec 11 předních luxusních hotelů na Mykonosu, včetně 3 Relais & Châteaux, 2 Leading Hotels of the World, 2 Design Hotels, 2 Preferred Hotels & Resorts a 1 Small Luxury Hotels of the World. Myconian Collection si nárokuje některé z nejkrásnějších míst na ostrově a zachycuje podstatu nesrovnatelného mykonského šarmu a krásy, která přitahuje cestovatele z celého světa. 5hvězdičkové hotely a resorty luxusní hotelové kolekce Myconian najdete na úchvatné pláži Elia Beach, v úžasném letovisku Platis Gialos, v ikonickém hlavním městě ostrova Mykonos či ve známé zátoce Ornos Bay. Myconian Collection si zakládá na vynikajícím individuálním servisu, který se stává téměř neviditelnou záležitostí, prováděnou s diskrétností a efektivitou v souladu s očekáváním každé potřeby hosta.

 
1032x554 Myconian Collection Main Pool

 

Objevte hotely a resorty Myconian Collection


 

Restaurace Myconian Collection

Myconian Collection se může pochlubit více než desítkou vlastních gurmánských restaurací, mezi nimiž jsou i 3 Relais & Châteaux, všechny pod vedením týmu mezinárodně kvalifikovaných šéfkuchařů. Na základě svých mykénských kořenů má osvědčené vazby na místní zemědělce a rybáře, z nichž některé trvají už tři desítky let. Zelenina a bylinky podávané v restauracích se pěstují výhradně pro Myconian Collection.

1032x554 Myconian Collection Restaurant

 

 

Aktivity v Myconian Collection

Ať už chcete formovat své tělo, uvolnit se nebo rozzářit svou pleť, lázně 7 Myconian Collection jsou božským místem, kde si můžete odpočinout. Energie ostrova Mykonos maximálně podpoří vaše prožitky a nejmodernější a špičkové vybavení umocní výsledky. Kromě spa a fitness vás v resortech čekají nekonečné a soukromé bazény, vířivky, tematické večery, beach párty, BBQ, programy s živou hudbou, lekce jógy a pilates, osobní trenéři na přání, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, kayaking, wakeboarding, potápění s potápěčským vybavením i profesionální instruktoři PADI.

 
1032x554 Myconian Collection 19

 

 

Historie značky

Řetězec luxusních hotelů Myconian Collection založili v roce 1979 George a Elefteria Daktylidesovi, kdy na ostrově Mykonos otevřeli svůj první hotel s 25 pokoji. O rok později už byl postaven hotel Korali s dvojnásobným počtem. Úspěch Myconian Collection je založen na tvrdé práci. Eleftheria připravovala snídaně pro všechny hosty, starala se o úklid a praní prádla a zajišťovala jídlo pro dělníky, kteří se podíleli na stavbě nového hotelu, a také vychovávala 4 syny. George pracoval od rána do večera a veškerý zisk investoval zpátky do podnikání. Hotely a resorty dnes vedou všichni jejich synové – Panos, Markos, Vangelis a Marios. Jako pravá mykénská rodina dále vítají své hosty s tradiční vřelostí a pozorností a vytvářejí dokonalý zážitek z pohostinnosti.

1032x554 Myconian Collection dynasty scan264-1024x795

 

4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY.

Důvěra a odpovědnost

Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti klientů. Přebíráme také veškerou odpovědnost, ručíme za výběr námi prověřených služeb a hladký průběh každé dovolené, která se tím pro klienta stává bezstarostnou.
985x632 Zážitky, které si zapamatujete_shutterstock_266232050_flip

Jsme architekti vašich cestovatelských snů

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Vše zařídíme na míru

  • Osobně s vámi projdeme vaše představy
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení
  • Budeme pro vás vždy na dosah
           

Napište nám svoji představu, prosím.

Spojíme se s vámi do 1 dne a probereme společně představu vaší vysněné dovolené.

Nechcete čekat? Zavolejte nám!
+420 739 808 000

Nechte nám na sebe telefonní kontakt, prosím.

Spojíme se s vámi v preferovaném čase a společně probereme vaši představu o vysněné dovolené.

Vyberte si, prosím, termín, který vám vyhovuje.

Schůzku si společně potvrdíme ještě e-mailem.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Neváhejte kontaktovat naši cestovní kancelář. Pomůžeme vám s výběrem místa, vyřešíme rezervaci ubytování, domluvíme soukromého šéfkuchaře, zařídíme veškerou dopravu, doporučíme jedinečné zážitky a mnoho dalšího. Naši travel designéři vám budou k dispozici po celou dobu vašeho pobytu a všechny starosti tak můžete pustit z hlavy.“