Myconian O, Řecko – Mykonos

Ve spojení s přírodou a duší ostrovního života

O je moderním adults only útočištěm, kde si můžete odpočinout, obnovit svůj vnitřní rytmus a oslavovat! Je obklopen přírodními krásami a jeho filozofie designu a služeb je zaměřena na spojení s přírodou a duší řeckého ostrovního života. Luxusní apartmá a krásné veřejné prostory zajišťují dokonalou rovnováhu mezi klidem a zábavou. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Myconian O se nachází jen pár kroků od pláže, přibližně 4 km od města Mykonos a letiště/přístavu Mykonos. V pěší vzdálenosti od restaurací a barů na pláži.

1032x554 Myconian O Mask-Group-1

 

Ubytování

Prostorné pokoje a apartmá v sobě spojují špičkové pohodlí, soukromé venkovní prostory chráněné zelení a pocit, že se nacházíte jen pár kroků od moře a jemného písku jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.

Největší apartmá s 1 ložnicí nabízí dostatek prostoru pro 3 osoby. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s výhledem na moře lemovanou svěží zelení. Intimní spojení s přírodou se promítá do designového jazyka drsného kamene, elegantního tmavého dřeva a ručně tkaných řemeslných textilií. Hlavní ložnice nabízí možnost výběru mezi evropskou postelí velikosti king size a oddělenými lůžky, zatímco obývací část může pojmout třetího hosta. Je zajištěn veškerý komfort, od bezhlučné klimatizace až po dvojitá skla, blokovací žaluzie a nabídku polštářů. Na požádání lze na pokoji zajistit masáže nebo soukromý catering.   

1032x554 Myconian O 68_y2160-2048x1535

 

Restaurace

Základem pohostinnosti v portfoliu Myconian je kuchyně a služby. Jako ostrovní rodina mají dlouholeté vazby na místní zemědělce a rybáře, kteří dodávají nejčerstvější sezónní suroviny a ekologické produkty z pevniny i moře. Snídaně je plná čerstvých a zdravých pokrmů, které vyhovují všem stravovacím návykům, včetně veganské a bezlepkové stravy. Za vůní čerstvě mleté kávy a pečeného chleba můžete začít den s vynikající nabídkou ovoce, místních lahůdek a každodenní pestrou nabídkou klasických mezinárodních pokrmů formou bufetu.

1032x554 Myconian O O-by-Myconian_4438_y2160-2048x1534

 

Aktivity

V hotelovém wellness si můžete dopřát regenerační účinky Egejského moře s výjimečnou nabídkou omlazujících procedur pro péči o tělo i duši. K vybavení patří vyhřívané thalassoterapeutické bazény, které využívají léčebné účinky mořské vody známé již od řeckého starověku, doplněné o esenciální oleje a hydromasáže. Prozkoumejte také sportovní vyžití a aktivity v okolí Ornosu nebo se vydejte do nedalekého města Mykonos, které má své neopakovatelné kouzlo.

1032x554 Myconian O O-by-Myconian_5485_y2160-2048x1534

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Rádi pro vás zajistíme speciální výlety, jízdu na koních, potápění, sportovní výlety a lodní pronájmy na okolní ostrovy.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist