Mandarin Oriental, Costa Navarino, Řecko – Costa Navarino

Horká novinka pro letní sezónu 2024

Mandarin Oriental, Costa Navarino, první hotel skupiny v Řecku, byl otevřený v létě 2023. Tento exkluzivní resort se nenápadně vynořuje z idylické středomořské krajiny a nabízí fascinující výhled na okolní krajinu a jiskřivé azurové moře. Elegantní interiéry kombinují jemné zemité tóny a messénská řemesla a nabízejí klidný a autentický luxusní zážitek.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Plážový resort Mandarin Oriental, Costa Navarino se nachází na jihozápadním pobřeží Peloponésu, jedné z nejnedotčenějších a nejúchvatnějších krajin Středomoří a nabízí jedinečný zážitek z jedinečné řecké krásy spolu s legendárními službami, kterými je značka proslulá. Mandarin Oriental, Costa Navarino se nachází na skutečně nedotčeném a úchvatném místě přímo na břehu Navarinského zálivu, jen kousek od půvabné vesničky Gialova, a má tak ideální polohu pro maximální využití půvabů tohoto regionu.

1032x554 Mandarin Oriental, Costa Navarino costa-navarino-ormos-beach-club

 

Ubytování

Chráněná apartmá a vily resortu se nenápadně prolínají se středomořskou krajinou a nabízejí okouzlující výhled na moře. Všechna apartmá a vily jsou stejně stylové jako prostorné a vyznačují se sofistikovaným architektonickým designem s příjemnou paletou zemitých barev, velkými okny a moderními ručně vyrobenými detaily.

1032x554 Mandarin Oriental, Costa Navarino costa-navarino-mandarin-pool-villa-terrace

 

Restaurace

Restaurace a bary Mandarin Oriental, Costa Navarino nově definují autentické řecké tradice, ctí historii místa a nabízejí širokou škálu originálních chutí. Šéfkuchaři se snaží získávat místní výjimečné suroviny z Messenie a podávat je v jedinečné gastronomické nabídce pod dohledem šéfkuchaře Bertranda Valegease.

1032x554 Mandarin Oriental, Costa Navarino costa-navarino-brasserie-de-la-bay-steak

 

Aktivity

v Mandarin Oriental, Costa Navarino zažijte dokonalý wellness a relaxaci. Těšit se můžete na prvotřídní lázně s nádherným výhledem na záliv, 25metrový krytý venkovní bazén a řadu zařízení Heat and Water. Omládnete tu díky procedurám na míru, modernímu fitness a wellness centru a výživné středomořské kuchyni. Těšit se ale můžete i na adrenalinové výlety, kulturní zážitky, vodní sporty, golf, plážovou jógu, lezení po skalách, tenis a mnoho dalšího. S výběrem a rezervací vám rádi pomůžeme.

1032x554 Mandarin Oriental, Costa Navarino Lymphatic

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer