Elounda Gulf Villas, Řecko – Kréta

Intimní prostředí a kouzelný výhled v zátoce Mirabello

V rodinném butikovém resortu Elounda Gulf Villas najdete celkem 18 vil a 10 suitů, které poskytují naprosté soukromí. V resortu je velký infinity bazén a krásný výhled na zátoku Mirabello. 10 min. od resortu se nachází soukromý plážový klub. Hosty potěší i výběr ze 2 à la carte restaurací s řeckou i mezinárodní kuchyní a 2 barů i možnost nechat si připravit jídlo přímo ve vile. Pobyt v Elounda Gulf Villas bude bavit i děti díky bohatému programu místního dětského klubu. Resort nabízí několik druhů výletů do okolí, včetně možnosti objevit krásy Kréty helikoptérou.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Elounda Gulf Villas se nachází na severovýchodním břehu Kréty, zhruba hodinu cesty autem z letiště v Heraklionu.

1032x554 Elounda Gulf Villas elounda-gulf-villas-resort-crete-gallery_10_exterior_0

 

Ubytování

V resortu se můžete ubytovat ve 3 kategoriích suitů, které se liší především svou velikostí. Vybírat můžete i z několika kategorií vil, z nichž každá má vlastní soukromý bazén a rozkládají se na ploše až 350 m². Nejvyšší kategorii ubytování představuje Elounda Seafront Villa, vzdálená 10 min. autem od hotelového zázemí. Vila o rozloze 250 m² leží přímo na pláži hned u Private Beach Club a kromě magického výhledu se honosí velkým bazénem, prostornou terasou a pohodlným ubytováním až pro 8 osob.

1032x554 Elounda Gulf Villas elounda-gulf-villas-resort-crete-gallery_08_suites_villas_0

 

Restaurace

Hlavní restaurace hotelu je The Argo. Navštívíte ji v době snídaní, obědů a večeří a vždy tu na vás bude čekat čerstvý bufet inspirovaný řeckými a mezinárodními chutěmi. Pro zvláštní příležitosti a slavnostní chvíle je The Daphne, cenami ověnčená restaurace specializující se na gourmet středomořskou kuchyni. V resortu je také The Argo Bar, kde vás oblaží pestrou nabídkou osvěžujících drinků a koktejlů a samozřejmostí je i malé občerstvení. A na pláži můžete vyrazit do místního baru s celodenní nabídkou snacků. Pokud by vám to nestačilo, není žádný problém domluvit si v hotelu privátní večeři ve vile, či se zúčastnit jednoho z mnoha pravidelných tematických večerů s tanci a živou hudbou.

1032x554 Elounda Gulf Villas elounda-gulf-villas-resort-crete-experiences-06-dining

 

Aktivity

Vyjma pestré nabídky vodních sportů v místním plážovém klubu vás čeká mnoho možností výletů, ať již po vodě, vzduchem či po souši. Na ostrově naleznete také velký kus historie, který můžete objevovat i z helikoptéry. V Elounda Gulf Villas vám také ochotně zapůjčí loď či jachtu z jejich široké nabídky, a umožní vám tak vyplout ze zátoky Mirabello a prozkoumat okolní ostrovy. Milovníci golfu ocení i nedaleký 18jamkový Crete Golf Club navržený Bobem Huntem, jedním z nejznámějších architektů golfových hřišť na světě. A po perném dni si odpočinete v hotelovém spa s bohatou nabídkou procedur.

1032x554 Elounda Gulf Villas elounda-gulf-villas-resort-crete-elixir_spa-01

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist