Eagles Palace, Řecko – Chalkidiki

Prvotřídní relaxace v magických zahradách

Eagles Palace se díky svému přístupu k životnímu prostředí řadí mezi ekologické resorty. Ubytovat se zde můžete v luxusních prostorách s překrásným výhledem. V resortu najdete 8 barů a restaurací, které ukojí vaše chuťové buňky a také luxusní spa, které potěší milovníky odpočinku. Díky pestré nabídce aktivit, vodními sporty počínaje a řeckými tradicemi konče, se zde rozhodně nebudete nudit ani vy, ani děti.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Resort Eagles Palace leží na poloostrově Chalkidiki, 2 hod. cesty autem z letiště v Thessaloniki. Je obklopen krásnou písečnou pláží oceněnou Modrou vlajkou.

1032x554 Eagles Palace eagles-palace-aerial-view

 

Ubytování

Eagles Palace nabízí několik kategorií pokojů, suitů a bungalovů, ze kterých je výhled na moře či do zahrady. Nejvyšší kategorii zastupuje Presidential Bungalow, pojmenovaný po operní divě Marii Callas, který má úctyhodných 180 m², vlastní bar i bazén a soukromý vstup na pláž.

1032x554 Eagles Palace grand-suite-with-private-pool1

 

Restaurace

Nejčastěji pravděpodobně navštívíte restaurant Melathron, který servíruje snídaně a večeře formou bufetů inspirovaných řeckou a mezinárodní kuchyní. Obědy se podávají v Kamares Gourmet restaurant s moderní řeckou kuchyní špičkových šéfkuchařů či v rybí restauraci Armyra. Tapas restaurace Washi vezme vaše chuťové buňky na cestu kolem světa. V resortu naleznete také několik barů, které vám v průběhu celého dne poskytnou malé občerstvení a osvěžující drinky. Eagles Club je navíc dějištěm pravidelných hudebních večerů.

1032x554 Eagles Palace washi-restaurant

 

Aktivity

Potápění, vodní sporty, exkurze do řecké historie či výlety jachtou. V Eagles Palace neznají slovo nuda. I povalování na pláži je zde díky nádherné vodě a jemnému písku posunuté na takřka uměleckou rovinu. K tomu si připočtěte opravdu bohatý program Explorer's Clubu, který poskytne vašim dětem spousty zábavy v podobě kurzů vaření, týmových sportů či výuky námořních dovedností. Vy si zatím můžete odpočinout v jedněch z nejlepších spa v celém Řecku.

1032x554 Eagles Palace eagles-palace-spa5

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“