GRECOTEL Mykonos Blu, Řecko – Mykonos

Resort nad proslulou pláží Psarou

Mykonos Blu byl postaven ve stylu tradičních řeckých vesniček. Vy se tak můžete přenést do modrobílé oázy klidu a odpočinku. Čeká vás skvělá středomořská kuchyně, elegantní ubytování a příjemný relax. V hotelech GRECOTEL najdete doslova svůj druhý domov.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Mykonos Blu se nachází na jihozápadě ostrova, zhruba 15 min. jízdy z hlavního města Mykonos. Resort je umístěn nad pláží Psarou, která je proslulá pro svůj jemný písek a průzračně čistou vodu. 

1032x554 Grecotel Mykonos Blu 28-enjoying-the-summer-sky-psarou-beach-grecotel-mykonos-blu-20372

 

Ubytování

V GRECOTEL Mykonos Blu se můžete ubytovat v bungalowech, suitech nebo vilách, které jsou v tradičním stylu a klasických řeckých barvách bílé a modré. Vily jsou umístěné hned u pobřeží, mají díky tomu překrásný výhled, vlastní bazén a od 1 až po 6 ložnic.

1032x554 Grecotel Mykonos Blu 17-deep-blu-villa-private-pool-in-grecotel-mykonos-blu-exclusive-accommodation-20397

 

Restaurace

V GRECOTEL Mykonos Blu na vás bude čekat orchestr chutí středomořské kuchyně, v jehož čele stojí řecké speciality. Vybrat si budete moct ze 2 restaurací. V elegantní Aegean Poets si budete moct užít řecké, italské a francouzské pokrmy a v L'Archiptel si přijdou na své milovníci mořských plodů. Z obou restaurací se vám naskytne překrásný výhled na Egejské moře. Pokud byste rádi stolovali v soukromí, můžete si domluvit soukromou večeři na pokoji při svíčkách nebo na pláži při západu slunce. Nechybí tu samozřejmě ani bary a lounge.

1032x554 Grecotel Mykonos Blu 14-al-fresco-dining-in-l-archipel-restaurant-grecotel-mykonos-blu-20375

 

Aktivity

Díky své poloze je GRECOTEL Mykonos Blue ideální pro dovolenou strávenou na pláži. Milovníci plavání 
a opalování si zde opravdu přijdou na své. Pokud byste chtěli něco aktivnějšího, můžete se vydat 
do místního centra vodních sportů. Až vás přestane bavit voda, můžete si třeba půjčit auto nebo motorku a vydat se objevovat krásy ostrova. Zejména hlavní město Mykonos je velmi živé. Pro odpočinek a kompletní relaxaci těla doporučujeme navštívit hotelové Elixir Spa, kde můžete vyzkoušet procedury kombinující moderní a starověké postupy.

1032x554 Grecotel Mykonos Blu 10-private-yachts-and-sea-views-psarou-grecotel-mykonos-blu-20406

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader