Myconian Ambassador Hotel, Řecko – Mykonos

Nenapodobitelný životní styl, kterým vás obklopí pouze Mykonos

Zažijte pocit lehkosti, když se rána plná slunečních paprsků bez námahy promění v perfektní odpoledne u bazénu s ledově vychlazenými koktejly podávanými v jednom z místních barů. Od pozorných masérů v lázních Thalasso, přes diskrétní hospodyně, přátelské číšníky, vynalézavého concierge až po všudypřítomného ředitele, zdejší zaměstnanci, známí svou zdvořilostí a osobním přístupem, jsou tu všichni spolupachateli vašeho velkého úniku z všednosti. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Myconian Ambassador Hotel jakoby shlíží přímo na pláž Platis Gialos na jižním pobřeží ostrova Mykonos, který je známý svou čistou vodou a jemným pískem. Slavné pláže kosmopolitního Psarou, malebné Paranga a Agia Anna jsou v docházkové vzdálenosti. Mykonos je snadno dostupný z většiny velkých evropských letišť, z nichž nejbližší je z ČR v Mnichově. A například let z ostrova do Athén zabere pouhých 35 min. Na ostrov také každý den vyplouvá trajektový spoj z athénských pevninských přístavů Pireus a Rafina.

1032x554 Myconian Ambassador Hoteldrz-myconian-ambassador_Q1A6612-3

 

Ubytování

V Myconian Ambassador Hotelu je opravdu z čeho vybírat, ať už se rozhodnete pro vzdušný apartmán nebo vilu se 2, 3, 4 nebo až 8 ložnicemi. Tento exkluzivní ráj s moderními interiéry, které jsou v dokonalé harmonii s panoramatickým výhledem na záliv, je důmyslně navržen s ohledem na veškeré pohodlí a soukromý prostor, který má však schopnost v mžiku se z oázy klidu přeměnit na místo, kde se pohodlně ubytuje až 18 hostů. Samozřejmostí je prostorná terasa, která zdvojnásobuje obytný prostor, krytá terasa, bazén a jacuzzi pod širým nebem.

1032x554 Myconian Ambassador Hoteldrz-0599-1

 

Restaurace

Řekové mají v krvi nezaměnitelnou vášeň pro jídlo. I vy si můžete vychutnávat luxusní hostiny na snídaňové terase, lehké obědy podávané v baru u bazénu, nebo vynikající jídla ve zdejší vyhlášené restauraci Efisia, která patří k nejlepším na ostrově. Šéfkuchař Ilias Maslaris kombinuje klasické kulinářské tradice se současným citem pro středomořské kuchařské umění. Jeho osobitý přístup promění i to nejjednodušší jídlo v sofistikovaný gurmánský zážitek. Díky dlouholetým vazbám s místními farmáři a rybáři má kuchyně přísun ekologicky pěstované zeleniny a ovoce i aromatických bylin. Od roku 2011 je navíc hotel zásoben masem z jehněčího a vepřového chovu, o který se na rodinné půdě stará penzionovaný generální ředitel společnosti Myconian Collection.

1032x554 Myconian Ambassador Hoteldrz-myconian-ambassador_Q1A9160

 

Aktivity

Ostrov Mykonos vybízí k tomu, abyste okusili některý z vodních sportů jako šnorchlování, potápění až do hloubky 35 m - třeba k jednomu z vraků potopených lodí, nebo dechberoucí noční potápění, či se bavili na vodním skútru, při výuce wakeboardingu, surfování, vodního lyžování, při projížďkách na kanoi a podobně. Můžete si vychutnat scenérie ostrova z koňského hřbetu pod vedením jezdeckého instruktora, využít privátních instruktorů jógy a pilates, plavit se po moři na hotelové jachtě, prozkoumat úžasně modrou rozlohu Egejského moře z helikoptéry. Kdykoliv se přitom nechte hýčkat ve vyhlášených lázních Thalasso, jejichž terapeuti používají exkluzivní britskou kosmetiku Elemis a karibskou kosmetiku St. Barth.

1032x554 Myconian Ambassador Hotelfor-long-photo2016-Ambassador-Yoga-Retreat-1_preview

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer