Porto Zante Villas & Spa, Řecko – Zakynthos

Naprosté soukromí a přepychový servis přímo na pláži

Cenami ověnčený resort Porto Zante se nachází přímo na pláži. Dovolenou si zde užijí jak páry hledající soukromí a romantiku, tak rodiny s dětmi, pro které je připraven skutečně bohatý program. Ubytujete se zde v některé z 9 luxusních vil, z nichž každá má alespoň jeden bazén, necháte si sestavit spa procedury na míru a ochutnáte skvěle připravené mořské plody v místní restauraci. Na objížďku okolních ostrovů a zajímavostí můžete vyrazit třeba jachtou.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Resort Porto Zante se nachází na ostrově Zakhyntos, přímo na pláži, 15 min. autem z letiště.

1032x554 Porto Zante 00 - Photo DESTINACE

 

Ubytování

Nejskromnější možností ubytování v Porto Zante je Deluxe Spa Villa o 1 ložnici, má 85 m², vlastní vyhřívaný bazén, jacuzzi a moderní multimediální vybavení. K tomu se nachází přímo na pláži. Další kategorií jsou vily o 2 ložnicích, z nichž doporučujeme oceňovanou Royal Spa Villa, ze které máte vstup na soukromý kus pláže. Je oblíbenou volbou mnoha celebrit i státníků a poskytuje přes 270 m² prostoru. Máte tak bezprecedentní soukromí a budete obklopeni luxusem. Pro početné rodiny a skupiny přátel je ideální volbou Imperial Spa Villa o 4 ložnicích a 450 m² prostoru. Nachází se přímo na soukromé pláži a její součástí jsou celkem 4 bazény.

1032x554 Porto Zante Villas & Spa Royal-Infinity-Villa_Best_Luxury_Villa_Greece_Service_1W3A4690JD-1728pxlDEC2021

 

Restaurace

Díky dennímu přísunu čerstvých ryb a přírodních lokálních surovin zažijete v Porto Zante 2 jedinečné kulinářské zážitky. Restaurace Club House oslavuje řeckou a středomořskou kuchyni v uvolněném prostředí u vody, zatímco inovativní Maya se zaměřuje na asijské pokrmy fusion kuchyně, včetně sushi, sashimi, humrových tempur, čerstvých ústřic a steaků japonského stylu na grilu. Kuchaři v Porto Zante vždy podávají inovativní pokrmy jedině z lokálních a těch nejčerstvějších surovin, ať už jde o plody moře či zahrad na ostrově.

Pro děti je připravené speciální menu, které vytvořil šéfkuchař hotelu. V Porto Zante však máte možnost využít restauračních služeb v jakoukoliv denní či noční hodinu, a to přímo ve své vile.

1032x554 Porto Zante Villas & Spa Best-Asian-Cuisine-Greece-Sushi-Oysters-Zakynthos_17-2317-1728px

 

Aktivity

V Porto Zante se můžete těšit na bohatou nabídku vodních sportů, včetně vodního lyžování či wakeboardingu. Pro děti je zde dětské hřiště, mohou vyrazit na projížďku na ponících, zahrát si minigolf či se projet na kole. Ocení také vodní park s mnoha atrakcemi, který se nachází pouhých 200 m od hotelu. Zároveň lze podniknout jednu z mnoha nabízených exkurzí po blízkém okolí, například za karetami obecnými na ostrov Marathonisi či k vodnímu vraku na pláži Navagio. Pokud se vám nikam chodit nechce, můžete využít rozsáhlé nabídky cenami ověnčených hotelových lázní.

1032x554 Porto Zante 00 - Photo AKTIVITY

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Matěj Polák

Travel Designér