Porto Zante Villas & Spa, Řecko – Zakynthos

Naprosté soukromí a přepychový servis přímo na pláži

Cenami ověnčený resort Porto Zante se nachází přímo na pláži. Svou dovolenou si zde užijí jak páry hledající soukromí a romantiku, tak rodiny s dětmi, pro které je připraven opravdu bohatý program. Ubytujete se zde v jedné z 9 luxusních vil, z nichž každá má alespoň jeden bazén, dopřejete si lázeňskou péči na míru a v místních restauracích ochutnáte skvěle připravené mořské plody. Po okolních ostrovech a zajímavých místech se můžete projet například jachtou. Porto Zante se pyšní oceněními jako je 2024 Gold List – Worldʼs Best Hotels & Resorts for 2024 by Condé Nast Traveller US & UK, One of the 25 Ultraluxe Resorts in the World by Virtuoso for 2023 a One of the World's Best Family Hotels for 2022 – Condé Nast Traveller UK.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Porto Zante se nachází na kouzelném řeckém ostrově Zakynthos, pouhých 20 min. jízdy od mezinárodního letiště Zakynthos. Z Athén je možné se do Porto Zante dostat 40minutovým letem nebo luxusní 3hodinovou jízdou jachtou a autem. Resort umístěný v oblasti Tragaki je vzdálen pouhých 10 min. od města Zakynthos. Nejbližší vesnice je od resortu vzdálena pouhou 1 min. jízdy autem.

Tento oceněný plážový rezort se může pochlubit výjimečnými a panoramatickými výhledy na nedaleký ostrov Kefalonie, poloostrov Peloponés a nekonečné křišťálově modré Jónské moře.

1032x554 Porto Zante 00 - Photo DESTINACE

 

Ubytování

Nejskromnější možností ubytování v Porto Zante je Deluxe Spa Villa o 1 ložnici, má 85 m², vlastní vyhřívaný bazén, jacuzzi a moderní multimediální vybavení. K tomu se nachází přímo na pláži. Další kategorií jsou vily o rozloze 170–200 m² se 2 ložnicemi a 3 koupelnami. My vám doporučujeme oceňovanou vilu o 3 ložnicích Royal Spa Villa, ze které máte vstup na soukromý kus pláže. Je oblíbenou volbou mnoha celebrit i státníků a poskytuje přes 270 m² prostoru. Máte tak bezprecedentní soukromí a budete obklopeni luxusem. Pro početné rodiny a skupiny přátel je ideální volbou Imperial Spa Villa o 4 ložnicích a 450 m² prostoru. Nachází se přímo na soukromé pláži a její součástí jsou celkem 4 bazény.

1032x554 Porto Zante Villas & Spa Royal-Infinity-Villa_Best_Luxury_Villa_Greece_Service_1W3A4690JD-1728pxlDEC2021

 

Restaurace

Díky dennímu přísunu čerstvých ryb a přírodních lokálních surovin zažijete v Porto Zante 2 jedinečné kulinářské zážitky. Restaurace Club House oslavuje řeckou a středomořskou kuchyni v uvolněném prostředí u vody, zatímco inovativní Maya se zaměřuje na asijské pokrmy fusion kuchyně, včetně sushi, sashimi, humrových tempur, čerstvých ústřic a steaků japonského stylu na grilu. Kuchaři v Porto Zante vždy podávají inovativní pokrmy jedině z lokálních a těch nejčerstvějších surovin, ať už jde o plody moře či zahrad na ostrově.

Pro děti je připravené speciální menu, které vytvořil šéfkuchař hotelu. V Porto Zante však máte možnost využít restauračních služeb v jakoukoliv denní či noční hodinu, a to přímo ve své vile.

Dospělí zase mohou najít rozptýlení i ve 2 barech: Club House Baru, který nabízí živou zábavu se zpěvákem a klavírem, a MAYA Baru.

1032x554 Porto Zante 87 -Sashimi-1W3A7691

 

Aktivity

V Porto Zante se můžete těšit na širokou nabídku vodních sportů, včetně stand-up paddleboardingu (SUP), mořského kola, elektrického vodního skútru, kánoe, sea-bobů a sea-doos. Pro děti je zde dětské hřiště, mohou vyrazit na projížďku na ponících, zahrát si minigolf či se projet na kole. Ocení také vodní park s mnoha atrakcemi, který se nachází pouhých 200 m od hotelu. Zároveň lze podniknout jednu z mnoha nabízených exkurzí po blízkém okolí, například za karetami obecnými na ostrov Marathonisi či k vodnímu vraku na pláži Navagio. Pokud se vám nikam chodit nechce, můžete využít rozsáhlé nabídky cenami ověnčených hotelových lázní. Potěší vás tu také nabídka fitness aktivit, jako je např. jízda na koních v obklopení přírodou a nádhernými přírodními scenériemi ostrova Zakynthos, jízda na kole a pěší turistika, tenis v nedalekém tenisovém klubu, jóga na pláži či plně vybavená tělocvična od Technogym.

1032x554 Porto Zante 00 - Photo AKTIVITY

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer