Myconian Kyma, Řecko – Mykonos

Král mezi hotely na Mykonosu, jedinečné místo pro opravdové osobnosti

Útočiště luxusu vysoko nad městem Mykonos, místo, kde George Daktylides před 40 lety položil první kámen resortů Myconian Collection. Od té doby si tento pozoruhodně krásný hotel získal věrné příznivce z řad skutečných požitkářů, kteří oceňují nejen světoznámý výhled na větrné mlýny a Malé Benátky, ale také charakteristické služby i atmosféru. Kyma není ani příliš módní, ani příliš tradiční, je to místo, které se trefuje do správné noty mezi uvolněným luxusem a pozorností věnované detailům – odhaluje svět vznešených zážitků, svěžích zahrad, panoramatických výhledů a uměním naplněných prostor, které ožívají v kontrastech mramoru a dřeva. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Hotel se tyčí nad centrem ostrova Mykonos, kterým je stejnojmenné město, na nějž mají hosté hotelu panoramatický výhled a do kterého se snadno dostanou i pěšky. Je totiž vzdáleno jen 10 min. chůze od hotelu Kyma. Ostrov Mykonos je snadno dostupný z většiny velkých evropských letišť, z nichž nejbližší je z ČR v Mnichově. Využít můžete i každodenní trajektový spoj z athénských pevninských přístavů Pireus a Rafina.

1032x554 Myconian Kyma_50-drz_myconian-kyma_Q1A3285

 

Ubytování

Myconian Kyma prošel v roce 2016 celkovou rekonstrukcí a jeho interiéry byly doplněny řadou ikonických designových prvků z 60. let minulého století. Srdcem hotelu je terasa u bazénu s venkovním salonkem a barem. Hosté jsou rozmazlováni v patrových apartmánech se soukromým bazénem nebo vířivkou, které téměř zastíní oslnivý výhled na Egejské moře. 

1032x554 Myconian Kyma_drz_myconian-K_02027

 

Restaurace

Rodina zakládající resort Myconian si vždy potrpěla na vynikající jídlo, prvotřídní kuchyně je jádrem jejich smyslu pro pohostinnost. Proto si vybudovala pevné vazby s místními farmáři a rybáři. Jejich vášní je vybírání nejčerstvějších sezónních surovin a bio produktů. Zručný šéfkuchař Panagiotis Tsoukatos tak dostává volnou ruku, aby vším, co dělá, pozvedal už tak dokonalé pokrmy, které pro hosty připravuje v řecké restauraci NOA. Pokud jde o George's Bar, tam se křižují cesty všech hostů, ať už přichází na smoothies a ledově vychlazené koktejly přes den, nebo Ouzo před tím, než se vydají do nočního města.

1032x554 Myconian Kyma_drz_myconian-K_02069

 

Aktivity

V Kyma se vaše vnitřní hodiny přenastaví na mykonský rytmus. Den začnete bohatou snídani se šampaňským a úžasným výhledem. Vaše smysly mohou hýčkat hotelové lázně Satory Thalasso s 5 bazény nabízejícími různé terapeutické výhody a také procedury, které revitalizují tělo i duši. Budete-li mít chuť si odpočinek něčím zpestřit, doporučujeme vám užít si den objevováním města Mykonos s osobním průvodcem. Samozřejmostí jsou i sportovní aktivity, ať už jsou to vodní sporty, jízda na koni, nebo třeba možnost kdykoliv navštívit moderně vybavené hotelové fitness.

1032x554 Myconian Kyma_kyma002

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer