Minos Beach art hotel, Řecko – Kréta

Luxus s autenticitou krétské kultury

Tento 5hvězdičkový luxusní hotel se svým minimalistickým interiérem a tradičním architektonickým designem ztělesňuje luxus s autenticitou krétské kultury. Umělecká díla autorů z celého světa jsou vystavena v rámci celého objektu, a utvářejí tak jedinečný pocit klidu a luxusu. Zahrady hotelu jsou dokonale opečovávány a na začátku sezony krásně kvetou, stejně jako skoro celá Kréta. Výběr ubytování je opravdu široký. K dispozici jsou plážové i zahradní bungalovy, vilky se soukromým bazénem a klasické pokoje v rámci hlavní budovy. Pokoje jsou velmi útulné a stylově zařízené. Design je velmi elegantní a minimalistický. Kombinuje přírodní materiály s poklidnými barevnými tóny. 

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Menší resort Minos Beach art hotel leží na východě severního pobřeží Kréty. V jeho těsné blízkosti se nachází malebné přístavní městečko Ágios Nikólaos. Z letiště se do hotelu dostanete zhruba za 50 min.

1032x554 Minos Beach Art Hotel minos beach art (2)

 

Ubytování

125 bungalovů a vil, z nichž některé mají soukromý bazén, které se rozkládají na 2,5 km dlouhém pobřeží, přirozeně zapadá do okolního prostředí. Svými éterickými prostory, zemitými tóny a přímým přístupem k moři dokonale zachycují krásu Kréty a poskytují zážitek, který je rovnováhou mezi myslí a duší.

1032x554 Minos Beach Art Hotel Minos Beach art(19)

 

Restaurace

Z restaurací můžeme doporučit především La Bouillabaisse, která je zařazena v Chaine des Rotisseurs. Večeřet je zde možné na terase, s naprosto dokonalým výhledem. V restauraci Bacchus se podávají snídaně formou bufetu a také večeře. Hned vedle se nachází hotelový bar, kde se každý večer něco děje. Buď je zde místní DJ, nebo se koná nějaké vystoupení. Těšit se můžete i na repliku tradiční řecké vesničky s kavárnou. Je zde také spa a využít lze i služeb kadeřníka. 

1032x554 Minos Beach art.(20)

 

Aktivity

Hotel Minos Beach art, jeden z nejlepších plážových resortů na Krétě, je ze všech stran obklopen nádhernými modrými vodami zálivu Mirabello a živou zelenou krajinou ostrova a poskytuje útočiště pro odpočinek cestovatelům, kteří si chtějí užít jedinečnou dovolenou. Ať už plánujete vysněné líbánky na Krétě nebo svatbu na jejích sluncem zalitých březích, hledáte wellness pobyt na pláži nebo dobrodružnou dovolenou s vodními sporty, Minos Beach Art Hotel je ideálním výchozím bodem pro spoustu jedinečných cestovatelských zážitků.

1032x554 Minos Beach Art Hotel Minos Beach art(5) Experiences

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist