GRECOTEL Corfu Imperial, Řecko – Korfu

Hotel na poloostrově Kommeno

GRECOTEL Corfu Imperial je pravděpodobně nejpůsobivěji umístěný hotel v Řecku, který se nachází přímo u moře nad olivovými háji na konci panoramatického poloostrova Kommeno. Svět přímořských olivovníků, mramoru a palem, plážových zátok, vynikající kuchyně a krásné promenády. Na Korfu už nic lepšího není. V hotelech GRECOTEL najdete doslova svůj druhý domov.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Do GRECOTEL Corfu Imperial se z letiště na ostrově Korfu dostanete už za cca 20 min. jízdy autem.

1032x554 Grecotel Corfu Imperial 01-grecotel-corfu-imperial-kommeno-peninsula-beach-resort-22226

 

Ubytování

Ubytování v GRECOTEL Corfu Imperial můžete vybírat z kategorií umístěných přímo v hlavní budově Imperial, nebo naopak v zahradách či přímo u moře. Všechny pokoje v budově Imperial mají výhled na moře. Některé z nich jsou také přizpůsobeny pro pohodlný pobyt pro rodiny s dětmi. Bungalovy v zahradách mají k dispozici také vlastní zahradu a bazén. Pokud chcete mít moře přímo jako na dlani, určitě si vyberte některou z vilek nebo suitů umístěných hned u břehu. Ty největší z nich mají až 4 ložnice a pláž nebo molo doslova pár kroků od dveří.

1032x554 Grecotel Corfu Imperial corfu-imperial-two-bedroom-suite-sea-view-luxury-accommodation-24644

 

Restaurace

Během svého pobytu budete mít k dispozici až 10 restaurací a barů. Pokud jste milovníky mořských plodů, určitě zajděte do restaurace YALI Seafood, která je umístěna přímo na vodní hladinou. Nechybí ani typická italská Trattoria & Wine Bar, vynikající zmrzlinu si dáte v Gelaterii a pro děti je připraven mini bufet každý den od 11 do 17 hod., který je pro děti až do 12 let zdarma. 

1032x554 Grecotel Corfu Imperial 12-mon-repos-restaurant-mediterranean-cuisine-grecotel-corfu-imperial-20977

 

Aktivity

Kromě odpočinku na pláži, u bazénů nebo ve wellness si budete moci dát do těla při různých sportovních aktivitách, jako je například fitness, TRX, aerobic, pilates, tanec, jogging, ping pong nebo vodní sporty včetně šnorchlování. Pro děti je připravena spousta aktivit v dětském klubu a nechybí ani každodenní večerní program v podobě DJs nebo kapel. Pokud vám ani toto nestačí, můžete se vydat do okolí třeba na kole, na koni nebo na soukromé jachtě.

1032x554 Grecotel Corfu Imperial kids-family-vacation-corfu-imperial-greece-20909

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader