GRECOTEL Cape Sounio Grecotel Boutique Resort, Řecko – Athénská riviéra

Dovolená s množstvím aktivit pro celou rodinu

Ubytovat se v Cape Sounio Grecotel Boutique Resort můžete v rozličných kategoriích bungalovů a vil s bazény, z nichž dohlédnete jak na chrám boha Poseidona, tak i na okolní ostrovy. V resortu je také 6 barů a restaurací. Uprostřed rozlehlých zahrad se nachází spa komplex se 3 bazény, privátními masážními místnostmi a fitness centrem. Nejvíce zábavy si zde užijí děti. Čekají je tematické pohádkové oslavy a spousty naučných i dobrodružných aktivit. V hotelech GRECOTEL najdete doslova svůj druhý domov.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Luxusní Cape Sounio Grecotel Boutique Resort se nachází 50 km autem z letiště v Aténách, na vrcholu kopce, z nějž je krásný výhled na moře. Do národního parku Sounion je to jen pár kroků.

1032x554 Cape Sounio 04-cape-sounio-boutique-beach-sea-view-resort-in-greece-27943

 

Ubytování

V Cape Sounio Grecotel Boutique Resort se můžete ubytovat v několika kategoriích bungalovů a vil, z nichž máte krásný výhled po okolí a ke každé patří soukromé venkovní posezení. Již základní kategorie nabízí dostatek místa pro pár či rodinu s dítětem a prostornou terasu s výhledem do národního parku. Takřka na vrcholu kopce, na kterém se nachází i hlavní budova hotelu, jsou nejluxusnější vily, které nabízejí perfektní výhled na chrám boha Poseidona i na mys Sounion a rozsáhlé venkovní prostory, které poskytnou naprosté soukromí i těm nejnáročnějším cestovatelům.

1032x554 Cape Sounio 26-presidential-villa-with-private-pool-grecotel-cape-sounio-34423

 

Restaurace

Cape Sounio Restaurant servíruje snídaně a večeře formou bufetu. Gurmánské zážitky vás čekají v The Restaurant. V pohodlné restauraci So Oriental ochutnáte asijskou fusion kuchyni a pestrá nabídka grilovaných pochutin a lehkých salátů k obědu se podává u bazénu v Aegean Grill. Na pláži vás přivítá Yali, Waterfront Cabanas restaurant, kam můžete zajít na oběd či večeři složenou z mořských plodů a čerstvě ulovených ryb. Svůj den můžete zakončit ve stylovém Lounge Baru s perfektním výhledem.

1032x554 Cape Sounio 06-dine-al-fresco-overlooking-the-temple-of-poseidon-in-cape-sounio-34419

 

Aktivity

V Cape Sounio Grecotel Boutique Resort můžete využít nabízených exkurzí do vnitrozemí i jachtou po okolních ostrovech. Jen pár kroků od resortu leží národní park Sounio rozkládající se na ploše 4000 hektarů, kam můžete vyrazit na příjemnou procházku přírodou. Dovolenou v Cape Sounio Grecotel Boutique Resort si zajisté užijí i ti nejmenší hosté, které zde čeká pestrý výběr aktivit v rámci dětského klubu. Budou objevovat přírodu, hrát hry, i se učit šplhat na skály. A vy se zatím oddáte odpočinku v místním spa, se 3 venkovními bazény, několika soukromými masážními místnostmi s ajurvédskými procedurami a fitness.

1032x554 Cape Sounio 33-spa-resort-in-sounio-area-27972

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Hned u resortu se nachází dvě pláže s kompletním zázemím a pravidelnými nočními večírky a BBQ.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer