GRECOTEL Caramel Boutique Resort, Řecko – Kréta

Rodinná dovolená s bohatým programem pro děti

Široká nabídka aktivit a dětský Kids Summer Camp s bohatým programem činí z butikového resortu Caramel ideální destinaci pro rodinnou dovolenou. Ubytovat se zde můžete v několika kategoriích bungalovů, suite a vil, ze kterých je to jen pár kroků na pláž. V hotelu najdete také 2 restaurace a 2 bary, z nichž 1 se nachází přímo u velkého bazénu. Můžete však vyrazit na večeři i do ostatních resortů řetězce GRECOTEL.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Caramel Boutique Resort se nachází přímo na pláži, hodinu cesty z letiště v Heraklionu, 10 km od města Rethymno.

1032x554 Caramel Boutique Resort 19-beachfront-boutique-resort-caramel-crete-island-28542

 

Ubytování

Všechny suity, bungalovy a vily v Caramel Boutique Resortu jsou jedinečné, i když v každé z nich najdete ručně vyráběné podlahové dlaždice, designové látky, jsou zařízeny starožitným a současným nábytkem a mají prostorné koupelny inspirované lázněmi. Nejvyšší kategorii ubytování představují luxusní plážové vily o několika ložnicích. Největší z nich, 4 Bedroom Villa on the Beach, poskytuje 165 m² prostoru, 4 ložnice a pojme až 8 osob a 2 děti.

1032x554 Caramel Boutique Resort 16-two-bedroom-beach-villa-caramel-accommodation-crete-28539

 

Restaurace

Hlavní hotelovou restaurací je Caramel The Restaurant, kam zavítáte na snídani a na večeři. Servíruje se zde středomořská a mezinárodní kuchyně formou bufetu. Pro zvláštní příležitosti je zde Gourmet à la carte Restaurant, kam si můžete zajít na večeři složené ze středozemní kuchyně a darů moře. Přímo u bazénu se nachází Confetti Pool Lounge, ve kterém si v průběhu celého dne můžete dávat malé snacky, sendviče a osvěžující drinky. Ve vnitřních prostorách hotelu je Panther Piano Bar s prostornou terasou, výběrovou kávou a pestrou nabídkou koktejlů. Součástí ubytování v Caramel Boutique Resort je navíc možnost navštívit i další restaurace v resortech řetězce GRECOTEL, či zajet na farmu Agreco, kde můžete absolvovat menu z lokálně vypěstovaných surovin o 6 chodech.

1032x554 Caramel Boutique Resort 29-experienced-chefs-caramel-boutique-resort-crete-35826

 

Aktivity

Hned u hotelu se nachází 300 m dlouhá pláž, na které si můžete půjčit šlapadla či využít služeb potápěčského centra PADI, které kromě standardní nabídky vodních sportů nabízí i potápěčské kurzy pro všechny věkové kategorie. Součástí hotelu je bazén s mořskou vodou. Můžete si také půjčit horské kolo a vyrazit na objížďku ostrova, či rovnou na celodenní exkurzi do hor. A po dlouhém dni si dopřát masáž v hotelovém spa, kde naleznete i plně vybavenou posilovnu.

1032x554 Caramel Boutique Resort grecotel-caramel-luxury-beach-hotel-and-spa-28311

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„V Caramelu máte možnost strávit i den na tradiční krétské farmě Agreco. Děti zase ocení výlet do CretAquaria či vodního světa Water City.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager