GRECOTEL Amirandes, Řecko – Kréta

Plážový resort, který docení celá rodina

V hotelu Amirandes si přijde na své opravdu každý, i ti nejmenší hosté. Ubytovat se můžete v jednom z několika různých kategorií suitů, bungalowů či vil s bazénem, zároveň však můžete spočinout ve skutečně prostorných residencích přímo na pláži. V hotelu je celkem 7 restaurací a 2 bary, v nichž můžete ochutnat kuchyni z celého světa. Kromě standardní nabídky vodních sportů a zábavy, kterou nabízí Kréta a její blízké okolí, vás jistě potěší i nedaleký golfový klub Crete Golf Club. V hotelech GRECOTEL najdete doslova svůj druhý domov.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Resort Amirandes se nachází se zhruba 20 min. autem z letiště v Heraklionu, přímo na břehu Egejského moře.

1032x554 Amirandes 09-spectacular-panoramic-sea-views-of-the-amirandes-boutique-resort-27298

 

Ubytování

Nabídka ubytování v Amirandes je opravdu pestrá. Můžete využít několika různých skromných guestroomů či prostornějších rodinných suite. V hotelových zahradách pak naleznete několik druhů bungalovů, které poskytnou dostatek pohodlí a soukromí párům na romantické dovolené. Větší skupiny a rodiny docení prostorné vily s bazénem. Nejvyšší kategorii představují residence, mezi kterými vyniká hlavně Royal Residence, vila pro 4 osoby přímo na pláži s vlastním infinity bazénem, několika jacuzzi, posilovnou a billiardem.

1032x554 Amirandes 39-the-grand-royal-residence-with-two-private-heated-pools-and-extensive-garden-views-to-the-sea-35822

 

Restaurace

Amirandes Restaurant podává středomořskou a mezinárodní kuchyni k snídani a večeři formou bufetu. Restaurace By The Pool nabízí mezinárodní kuchyni po celý den. Minotaur vás oblaží stylovou italskou kuchyní a prostory vyzdobenými díly Pabla Picassa. V Blue Monkey ochutnáte moderní zpracování tradiční asijské kuchyně. V Lago di Canda pak zažijete fine dining z grill. Bar Labyrinth se nachází přímo u bazénu a Sunset Lounge je hned na pláži, oba s bohatým večerním programem.

1032x554 Amirandes 28-blue-monkey-asian-fusion-a-la-carte-cuisine-grecotel-amirandes-27314

 

Aktivity

Pestrá nabídka vodních i pozemních sportů zahrnuje tenis, vodní lyžování, potápění s PADI certifikovanými potápěči, plážový volejbal a mnoho dalšího. S dětmi můžete navštívit nedaleký Dinosauria Park, CretAquarium či vodní svět Water City. Můžete je také svěřit personálu Kids Summer Camp, který jim nabídne široké možnosti zábavy, zatímco vy si budete dopřávat masáž v místním spa.

1032x554 Amirandes 12-private-pools-accommodation-in-grecotel-amirandes-boutique-resort-27299

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pokud vás zajímá historie, vyrazte do nejznámější krétské archeologické lokality, paláce Knossos, který je od hotelu vzdálený zhruba 20 min. autem.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist