Amanzoe, Řecko – Peloponés

Luxus, soukromí a naprosté pohodlí

Najdete tu několik kategorií ubytování, z nichž každá má svůj vlastní bazén. Místní pláž je skrytá v magické zátoce, 10 min. cesty hotelovým shuttle, a její součástí je i soukromý plážový klub s kompletním zázemím a nabídkou vodních sportů. V hotelu je také velmi rozsáhlé spa, které vám poskytne perfektní odpočinek formou mnoha různých masáží a dalších procedur. Vaše chuťové buňky uvítají přítomnost 5 barů a restaurací, které servírují řeckou i světovou kuchyni. V Amanzoe je vše připraveno s důrazem na vaše soukromí a naprosté pohodlí.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Luxusní resort Amanzoe se nachází jen 25 min. letem helikoptérou z letiště v Aténách a nabízí perfektní výhled na peloponéský poloostrov.

1032x554 Amanzoe-Greece-24

 

Ubytování

Resort nabízí několik kategorií ubytování v pavilonech, vilách a plážových bungalovech. Všechny však mají jednu věc společnou. Perfektní výhled a vlastní bazén.

Nejvyšší kategorii, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, představují vily o několika ložnicích. Každá z nich se pyšní skutečně rozsáhlými prostory, mramorovými podlahami, výhledem na Egejské moře a spa místnostmi. Největší z nich je 9 Bedroom Villa, která má dokonce vlastní Beach Cabanu, několik pater a ubytuje až 20 hostů. Spolu s vilou dostanete k dispozici i 10členný tým komorníků včetně šéfkuchaře, který se postará o každé vaše přání.

1032x554 Amanzoe-Greece-12

 

Restaurace

Nejčastěji zavítáte do The Restaurant, který servíruje snídaně a večeře v řeckém i mezinárodním stylu. Na oběd pak zajdete k bazénu do The Pool Restaurant s pestrou nabídkou asijských pochutin. Na pláži vás během oběda přivítá The Beach Club, tradiční řecká taverna s grilem a pro zvláštní příležitosti je zde The Amphiteatre se svými degustačními menu s párováním vín. Najdete tu však také The Bar, ve kterém ochutnáte mnoho autorských koktejlů.

1032x554 Amanzoe-Greece-30

 

Aktivity

Zhruba 7 km od hotelu se nachází centrum vodních sportů Mario, které je nejlepší školou vodního lyžování v Porto Heli. Můžete si zde zapůjčit i wakeboard či hoverboard. Nedaleký ostrov Kapari je perfektním místem pro potápění, jelikož je přírodním útesem obklopeným křišťálově čistou vodou. V rámci hotelových exkurzí můžete objevovat řeckou historii. Můžete si také půjčit motorový člun a jet na obhlídku pobřeží a přilehlých ostrůvků. O děti je v Amanzoe také perfektně postaráno, v rámci aktivit dětského klubu se naučí mnoha novým dovednostem a každá restaurace je na ně plně připravena. A vy si zatím můžete odpočinout v jedné z devíti spa místností, během lekcí jógy či při vodní watsu terapii.

1032x554 Amanzoe-Gallery-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Řecku vám rádi naplánujeme a zařídíme vše potřebné pro vaši cestu.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager