Elounda Bay Palace Hotel, Řecko – Kréta

Blažené místo na okraji zálivu Mirabello

Je členem "The Leading Hotels of the World", nachází se uprostřed 20 akrů svěžích zahrad s výhledem na jiskřivě modré Středozemní moře a nabízí jednu z nejvýznamnějších poloh na světě. Tento 5* luxusní hotel se může pochlubit 2 soukromými plážemi, 4 restauracemi, 3 bary, 3 konferenčními místnostmi, 3 syndikátními místnostmi, 5 osvětlenými tenisovými kurty, centrem vodních sportů a potápěčskou školou PADI, což představuje dokonalé útočiště pro ty, kteří si chtějí odpočinout a relaxovat v okouzlujícím luxusu.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Na ostrově Kréta je proslulé archeologické naleziště, Palác Knossos, kde můžete zavítat do až 7000 let staré historie. Kréta je také skutečným rájem pro děti. Kromě čistého moře a krásných pláží nabízí i spoustu zábavy ve vnitrozemí. Navštívit můžete například CretAquarium, historické město Rethymno se starobylou pevností Fortezza, Dinosauria Park, jehož jméno hovoří samo za sebe, či vodní park Water City.

Hotel Elounda Bay Palace se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Kréta.

1 Elounda Bay Palace Hotel

 

Ubytování

Elounda Bay Palace je malebný resort s krétskou architekturou zasazený do svěžích barevných zahrad, který spojuje přírodní krásy se všemi výhodami moderního bydlení. Je ideální pro ty, kteří hledají odpočinkovou dovolenou, nabízí jedinečné ubytování v celkem 262 pokojích, suitech a bungalovech a prvotřídní služby.

Všechny pokoje a bungalovy jsou navrženy a zařízeny v převažujícím tradičním stylu s jemným nádechem luxusu a jsou vybaveny klimatizací, mramorem obloženou koupelnou, satelitní televizí s 50 programy, hudebními programy, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, župany, pantoflemi a fénem, vlastním balkonem nebo terasou.

2 Elounda Bay Palace Hotel

 

Restaurace

Jednou z hlavních předností Elounda Bay Palace Hotel je rozmanitá kuchyně, která potěší vaše chuťové pohárky na různých místech v jedinečném prostředí. 

Hosté hotelu The Elounda Bay Palace si v rámci resortu mohou vybírat z 8 různých restaurací a také z 5 barových salónků, kdy vám zkušení barmani připraví oblíbené nápoje, od ranní kávy po osvěžující ovocné šťávy a koktejly.

POPTAT DOVOLENOU

3 Elounda Bay Palace Hotel

 

Aktivity

Elounda beach Spa nabízí komplexní omlazení a relaxaci v prostředí naprostého klidu. Vychutnáte si osobní péči díky značkovým procedurám pro tělo a obličej Chenot.

Elounda Bay Palace Hotel nabízí basketbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, badmintonové hřiště, hřiště na minifotbal, minigolf, stolní tenis a plně vybavenou posilovnu, které jsou k dispozici zdarma. Kulečník, stolní fotbal, centrum vodních sportů s širokou nabídkou vodních hraček, potápěčské centrum s certifikátem PADI jsou k dispozici za příplatek.

Elounda Bay Palace Hotel má také širokou nabídku aktivit pro děti a mládež. Speciálně organizovaný program pro zabavení menších dětí vede vysoce kvalifikovaný personál a všechny děti se do něj mohou zapojit zdarma. Speciálně upravený dětský bazén a hřiště, stejně jako bezpečná a udržovaná pláž zabaví děti na dlouhé hodiny. V hotelu je také spousta sportovních aktivit a prostor, kde se starší děti scházejí a hrají hry včetně kulečníku a stolního fotbalu.

4 Elounda Bay Palace Hotel

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader