Elounda Beach Hotel & Villas, Řecko – Kréta

Dokonalé útočiště s luxusními pokoji, vilami a apartmány

Na jedinečném místě u vody zažijete pocit odpočinku ve vlastním ráji na mořském pobřeží s vynikajícími individuálními službami. Výjimečná oáza luxusu a vynikajícího vkusu kombinuje na 40 akrech barevných zahrad vynikající služby, skvělá apartmá a oceňovanou kuchyni.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Na ostrově Kréta je proslulé archeologické naleziště, Palác Knossos, kde můžete zavítat do až 7000 let staré historie. Kréta je také skutečným rájem pro děti. Kromě čistého moře a krásných pláží nabízí i spoustu zábavy ve vnitrozemí. Navštívit můžete například CretAquarium, historické město Rethymno se starobylou pevností Fortezza, Dinosauria Park, jehož jméno hovoří samo za sebe, či vodní park Water City.

Exkluzivní resort Elounda Beach Hotel & Villas se nachází na severovýchodním pobřeží Kréty a nabízí úchvatný výhled na záliv Mirabello.

1 Elounda Beach Hotel & Villas

 

Ubytování

Elounda Beach Hotel & Villas nabízí dokonalý úkryt s luxusními hostinskými pokoji. Vybírat si tu můžete z pěti ubytovacích možností s odpovídajícími charakteristikami, službami a výhodami, které nejlépe splní vaše požadavky. My vám s výběrem rádi pomůžeme.

2 Elounda Beach Hotel & Villas

 

Restaurace

V restauracích a salóncích letoviska Elounda Beach si můžete dopřát fascinující svět dobrého jídla. Restaurace Elounda Beach kombinuje moderní eleganci s jedinečnou scenérií a bezkonkurenčními službami a nabízí nezapomenutelnou kulinářskou cestu od středomořských po asijské chutě. 

POPTAT DOVOLENOU

3 Elounda Beach Hotel & Villas

 

Aktivity

Elounda beach Spa nabízí komplexní omlazení a relaxaci v prostředí naprostého klidu. Vychutnáte si osobní péči díky značkovým procedurám pro tělo a obličej Chenot.

V Elounda Beach Hotel & Villas si můžete užít i širokou škálu volnočasových aktivit, jako je např.: venkovní bazén s mořskou vodou, odlehlé bílé písečné pláže se slunečníky a lehátky, výlety po památkách, krétské muzeum lidového umění, tematické noci, amfiteátr pod širým nebem (filmy/představení), dětské animační programy pod dohledem, denní fitness program, posilovna a osobní tréning, 5 osvětlených tenisových kurtů, volejbal, badminton, basketbal, stolní tenis, minigolf, výlety lodí tradiční Kaiki - na ostrov Spinalonga, Agios Nikolaos, rybářský výlet, plavba při západu slunce, vodní sporty - vodní lyžování, wakeboarding, vodní skútry – a potápěčské centrum (od základních kurzů po specializované kurzy, certifikát PADI).

4 Elounda Beach Hotel & Villas

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Veronika Robin

Product Manager & Private Travel Designer