GRECOTEL Mandola Rosa, Řecko - Peloponés

V nádherných zahradách nad výjimečnou pláží

Grecotel Mandola Rosa stojí v zahradách nad nádhernou pláží. Místo samotné bylo oblíbené již kdysi dávno králi i královnami a právě design hotelu odráží nostalgické středomořské palácové domy. Je zbarvený do růžova podle mandloní, které kvetly v nedaleké antické Olympii. Královský servis tu ale pocítíte dodnes. hotelech GRECOTEL najdete doslova svůj druhý domov.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Grecotel Mandola Rosa se rozkládá nad 2kilometrovou pláží se zlatavým pískem na řeckém poloostrově Peloponés. Z letiště Kalamata sem pojedete cca 2 hod. autem a z Athén cca 3,5 hod. Nejbližší letiště pro privátní lety je Araxos, které se nachází zhruba 50 min. jízdy autem od hotelu. Nejkratší cestu do hotelu ale budete mít při příletu na letiště na Zakynthosu a poté soukromou lodí přímo do Mandola Rosa. 

1 GRECOTEL Mandola Rosa

 

Ubytování

V Grecotelu Mandola Rosa se budete moci ubytovat pouze ve suitech či luxusních vilách. Většina kategorií, a to i těch základních, je připravena ubytovat 3 nebo 4člennou rodinu. Místní vily a rezidence zaručí naprosté soukromí i komfort pro náročné cestovatele. Největší z nich mají až 5 ložnic a jsou umístěné přímo u pláže.

2 GRECOTEL Mandola Rosa

 

Restaurace

Během své dovolené si budete moci užívat až 14 restaurací a 11 barů především díky okolním hotelům stejné značky, které v rámci stravování můžete také navštěvovat. Cap Voyage je gurmánská restaurace na mimořádně krásném místě. Nachází se na vrcholu kopce na nábřeží uprostřed bujné vegetace ve stínu hlavního domu Mandola Rosa. V restauraci L'Orient si vychutnáte lahodné chutě dálného východu pod širým nebem s panoramatem Jónského moře. V Tratorii Popolare si dáte dobrou pizzu nebo těstoviny, v Bon Bon zase něco sladkého a v Cap Voyago Baru zase osvěžující drinky. Hotel je skvěle připraven také na děti, nejen že mají v restauracích svá dětská menu, ale od 11 do 17 hod. je pro ně v dětském klubu vždy připravena nějaká svačinka a od 12,30 do 14,30 hod. oběd v tzv. Tasty Corner – do 12 let zcela zdarma.

3 GRECOTEL Mandola Rosa

 

Aktivity

Největší chloubou resortu je zajisté 2 km dlouhá písčitá pláž oceněná modrou vlajkou. Samozřejmostí jsou také bazény a nedaleký aquapark. Sportovní nadšenci budou moci využít vodních sportů, jógy, jízdy na koni, tenisu, cyklistiky apod. Nechybí ani fitness centrum a luxusní wellness. Určitě ale během pobytu nezůstávejte jen v hotelu a vydejte se poznat okolí ať už po souši či po moři. Děti si zase užijí plno zábavy v dětských klubech.

4 GRECOTEL Mandola Rosa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader