Katikies Santorini, Řecko – Santorini

Butikový hotel přímo v Oia

Butikový hotel Katikies se nachází přímo v Oia na Santorini. Je proslulý svými bezkonkurenčními službami, vřelou atmosférou a smyslem pro romantiku, která se jedinečně snoubí s výjimečným prostředím a přírodou. Hotel je zaslouženě součástí Leading Hotels of the Wolrd. Katikies Santorini je ideálním místem pro páry na romantické dovolené a je téměř adults only, děti sem mohou až od 13 let.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Santorini je půvabný ostrov ze souostroví Kyklady, v Egejském moři, jehož hornatá krajina nabízí spoustu přírodních krás a moře průzračně čistou vodu. Dominantou ostrova je slavné modrobílé městečko Oia. Rozmanitá gastronomie, pestrá historie ostrova, půvabné butikové hotely, snadná dostupnost na další řecké ostrovy a skvost v podobě Oi, kam ročně zavítá nespočet turistů, influencerů a kde se konají desítky svateb týdně. Pokud chcete zažít jeden z nejepičtějších západů slunce na světě, volba je jasná.

1032x554 Katikies Santorini katikies-hotel-santorini_q1a3322

 

Ubytování

Hotel Katikies nabízí sbírku ubytování od základních pokojů po delikátně zařízené luxusní suity. Výhodou je, že zde vždycky budete mít překrásný výhled na moře a západ slunce, za kterým se na Santorini jezdí. Suity mají na terase dokonce vlastní vířivku a místní Master Suite také privátní bazén, ze kterého bude západ slunce o to lepší.

1032x554 Katikies Santorini katikies-hotel-santorini_2022_8925

 

Restaurace

Najdete zde restauraci Botrini’s Santorini, což je prestižní a několikrát michelinskou hvězdou oceněná restaurace Botrini's v Aténách. Další možnosti stravování po celý den jsou v loungích Lower Deck u bazénu a Uper Deck s dechberoucím výhledem. Ideálním místem pro aperitiv před večeří bude Champagne Bar by Fleur de Miraval.

1032x554 Katikies Santorini selene-7

 

Aktivity

Během pobytu si můžete pořádně odpočinout v Katikies Spa. Přímo v hotelu se nachází Katikies Spa Suite, kde si užijete například párové masáže. Další wellness je poté k dispozici v sesterském hotelu Katikies Kirini, které je od hotelu cca 3 min. jízdy autem a transfer je pro hosty, kteří mají objednanou proceduru, zdarma. Kromě wellness jsou k dispozici v hotelu také 3 infinity bazény, terasa na opalování a malá knihovna. Nechybí ani služby concierge, takže rozhodně se nezapomeňte vydat na procházku do okolí, poznávat místní kulturu, nebo třeba na výlet jachtou.

1032x554 Katikies Santorini katikies-club-santorini-experiences-yachting_q1a9224

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Veronika Robin

Product Manager & Private Travel Designer