Myconian Avaton Boutique Design Resort, Řecko – Mykonos

Výjimečně krásný, tyčící se na skále vysoko nad nejdelší pláží ostrova Mykonos

Takový je luxusní hotel Avaton, který je stejnou měrou dílem přírody i lidského umění, skutečným originálem, který čerpá z ostrovních kořenů jedné rodiny a tradice vydestilované do upřímné pohostinnosti. Příslib výjimečnosti je zde naplněn v každém detailu a nároční hosté tu tak mohou najít dokonalou rovnováhu mezi pulsujícím životním stylem, jímž je Mykonos proslulý, a načerpáním energie v oáze regeneračního luxusu. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Hotel stojí vysoko nad pláží Elia, nejdelší pláží ostrova, na jižním pobřeží pouhých 10 km od města Mykonos. Pláž Elia je známá pro své akvamarínové vody a jemný písek a téměř každou hodinu k ní a dále do města hosty dopravuje kyvadlová doprava hotelu. Luxusní autobusy jsou hostům k dispozici také pro bezstarostný transport mezi letištěm, přístavem a hotelem. Mykonos je snadno dostupný z většiny velkých evropských letišť, z nichž nejbližší je z ČR v Mnichově. Využít můžete i každodenní trajektový spoj z athénských pevninských přístavů Pireus a Rafina.

1032x554 Myconian Avaton Boutique Design ResortAvaton_Hotel-1018

 

Ubytování

V resortu si můžete dopřát luxusu apartmánů nebo soukromých vil, které kombinují velkorysé prostory, designové trendy a vynikající služby. Pocit soukromí a pohodlí dotvářejí služby pozorného, leč diskrétního personálu. K dispozici vám jsou vily s 1 či 4 ložnicemi, všechny disponují rozlehlými venkovními terasami se soukromým bazénem a mají panoramatický výhled na moře. Přímo do vaší vily si můžete objednat cokoliv z hotelových restaurací, služby masérů, ale třeba i soukromé lekce jógy či pilates.

1032x554 Myconian Avaton Boutique Design Resortdrz-myconian-avaton-villa-mystic-pool15993

 

Restaurace

Služby restaurací jsou jádrem místního smyslu pro pohostinnost. Rodina, která resort Myconian vybudovala, má přátelské vazby na místní farmáře a rybáře, kteří jim dodávají ty nejčerstvější sezónní suroviny, neschází ani domácí chléb, mléčné výrobky z místní mlékárny a řecké speciality. Bar Kokkino zve na ledově vychlazené koktejly, které si můžete vychutnávat hned vedle jednoho z nejpůsobivějších nekonečných bazénů na ostrově klidně až do ranních hodin. Šéfkuchař Petros Letsis vás přivítá v restauraci Panorama, odkud si můžete nechat jakékoliv jídlo doručit přímo do vaší vily, ať už jde o romantickou večeři pro dva nebo večírek s kompletním cateringem.

1032x554 Myconian Avaton Boutique Design Resort_Panorama08

 

Aktivity

Zdejší nabídka služeb vybízí k aktivnímu odpočinku. Navštívit můžete moderní fitness centrum s výhledem na pláž Elia. Při cvičení klidně přemýšlejte o tom, který z vodních sportů zakusíte – jízdu na kajaku, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, wakeboarding nebo třeba potápění? O regeneraci těla i duše se postarají jedny z lázní, ať už Sanctuary Spa s nečekaným výběrem omlazujících procedur, nebo lázně Avaton, které jsou oázou klidu s relaxační zónu a bazény pro thalassoterapii, čerpající z čisticích a léčivých vlastností mořské vody opěvované již od řecké antiky, doplněné esenciálními oleji a hydromasáží. A co vyzkoušet masáž hřejivými mušlemi? Bude-li vám scházet cokoliv, co by doplnilo váš šatník nebo jakýkoliv stylový doplněk, těžko byste hledali lepší místo, než kterým je Avaton Concept Store.

1032x554 Myconian Avaton Boutique Design ResortAvaton_Hotel-1222

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer