Daios Cove, Řecko – Kréta

5* plážový hotel v Agios Nikolaos

Daios Cove se rozkládá na svahu s výhledem na soukromou zátoku na severovýchodním pobřeží Kréty a může se pochlubit 165 soukromými bazény s mořskou vodou. Nachází se necelou hodinu jízdy autem od mezinárodního letiště v Heraklionu. Architektura hotelu zapadá do místní přírody i scenérie, a přesto nabízí spoustu luxusu. 

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Na ostrově Kréta je proslulé archeologické naleziště, Palác Knossos, kde můžete zavítat do až 7000 let staré historie. Kréta je také skutečným rájem pro děti. Kromě čistého moře a krásných pláží nabízí i spoustu zábavy ve vnitrozemí. Navštívit můžete například CretAquarium, historické město Rethymno se starobylou pevností Fortezza, Dinosauria Park, jehož jméno hovoří samo za sebe, či vodní park Water City.

Cesta autem z mezinárodního letiště Heraklion do luxusního resortu Daios Cove trvá přibližně hodinu.

1032x554 Daios Cove, Řecko – Kréta daios-cove_3

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v různých druzích kategorií od základních pokojů po suity a vily. Některé z kategorií mají vlastní bazén a některé z nich i více ložnic, díky čemuž jsou ideální pro rodiny, které chtějí mít dostatek soukromí i pohodlí. Nejvyšší kategorií je Three Bedroom Villa with Private Pool. Opravdu exkluzivní možností je místní privátní Mansion, kde se může ubytovat až 6 dospělých osob. Zde můžete mít k dispozici svého vlastního concierge, kuchaře i fitness trenéra.

1032x554 Daios Cove, Řecko – Kréta dc_tc_presp_pool_01

 

Restaurace

V hotelu se nachází celkem 8 restaurací a barů. Základní restaurací pro snídaně a večeře formou bufetu je Pangea. Budete se tu cítit jako na tržnici, kde si sami z bufetové nabídky a grilovacích stanic budete vybírat pokrmy z čerstvých místních ingrediencí. Nechybí ani nabídka pro vegetariány a vegany. Pravou středomořskou kuchyni si užijete v restauraci The Beach House. Moderní pokrmy z místních receptů a ingrediencí vyzkoušíte v restauraci The Ocean. Najdete tu také tradiční Tavernu a 2 bary.

1032x554 Daios Cove, Řecko – Kréta dc_food_oceanrestaurant_sharingtable_ducasse_01

 

Aktivity

Kromě soukromé pláže s plným servisem a také bazénu s mořskou vodou si budete moci odpočinout i v místních GOCO spa. Vaše tělo si tu užije různé wellness rituály, masáže a další terapie. Nechybí ani fitness. Pro sportovní nadšence hotel připravil nabídku vodních sportů včetně potápění, golf, turistiku a cyklistiku. Během pobytu se samozřejmě můžete vydat na výlet do okolí, nebo na projížďku lodí. Pro ty nejmenší cestovatele je připraveno nekonečné množství zábavy v dětském klubu, ze kterého je budete jen těžko dostávat. 

1032x554 Daios Cove, Řecko – Kréta daioscove_ribboat_05-1571x870

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader