Santorini Secret Suites & Spa, Řecko – Santorini

Romantická atmosféra jako nikde jinde

Santorini Secret Suites & Spa je postaven v tradičním stylu, díky kterému na vás dýchne ta pravá řecká atmosféra. Jedinou věc, kterou butikový hotel trochu postrádá, je pláž, nicméně za těmi se na Santorini ani nejezdí. Na druhou stranu vás ohromí výhled z útesu, na kterém je hotel postaven. Západy slunce zde vytvoří romantickou atmosféru jako nikde jinde.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Santorini je půvabný ostrov ze souostroví Kyklady, v Egejském moři, jehož hornatá krajina nabízí spoustu přírodních krás a moře průzračně čistou vodu. Dominantou ostrova je slavné modrobílé městečko Oia. Rozmanitá gastronomie, pestrá historie ostrova, půvabné butikové hotely, snadná dostupnost na další řecké ostrovy a skvost v podobě Oi, kam ročně zavítá nespočet turistů, influencerů a kde se konají desítky svateb týdně. Pokud chcete zažít jeden z nejepičtějších západů slunce na světě, volba je jasná.

Santorini Secret Suites & Spa se nachází zhruba 25 min. jízdy autem z letiště. 

1032x554 Santorini Secret Suites & Spa 0B5A1823

 

Ubytování

Hotel má k dispozici pouze 17 luxusních suitů a jednu Junior Villu. Všechny suity mají buď vlastní vířivku či bazén a krásný výhled na moře. Nejvyšší kategorií je místní Honeymoon Suite se 70 m² a privátním vyhřívaným bazénem. Junior Villa ubytuje až 6 hostů, má 120 m² na 2 podlažích a samozřejmě také vlastní bazén.

1032x554 Santorini Secret Suites & Spa Junior-Villa-bedroom-III

 

Restaurace

K dispozici budete mít restauraci Black Rock, ve které budete moci objevovat jak tradiční, tak moderní, především místní gastronomii. A abyste to od bazénu neměli pro drinky daleko, nechybí ani Pool Bar. Na jídlo se ale určitě můžete vydat i do okolí, poznat místní život a atmosféru. V hotelu vám moc rádi poradí to pravé místo pro lehký oběd i romantickou večeři.

1032x554 Santorini Secret Suites & Spa Black-Rock-22

 

Aktivity

Výhled z útesu přímo na moře a okolí nebudete mít jen ze svého pokoje, vířivky na terase, restaurace, ale i z hotelového infinity bazénu. V místních Harmonia Spa si zaručeně odpočine vaše tělo i duše. Širokou nabídku masáží, zábalů, terapií a dalších procedur si můžete užít i v pohodlí svého pokoje. Nechybí ani nabídka různých aktivit od poznávání ostrova, přes romantické pikniky a večeře na netradičních místech po plavby lodí po okolí.

1032x554 Santorini Secret Suites & Spa Wedding-Event-20

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“