Myconian Naia, Řecko – Mykonos

Butikový hotel, který vás okouzlí svou jedinečnou krásou i vzácným šarmem

Myconian Naia je butikový hotel, který se tyčí na vrcholu kopce s výhledem na město Mykonos a Egejské moře. Nastavuje nový standard exkluzivního luxusu a je výjimečný ve všech aspektech designu. Architektura hotelu je interpretací kamenných staveb ze starověkých Mykén. Ocitnete se tak na místě, které je nadčasové a zároveň moderní, obklopeni řadou originálních uměleckých děl. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Myconian Naia se nachází na západní části řeckého ostrova Mykonos jen pár minut od hlavního města a cca 5 min. jízdy autem z mezinárodního letiště. 

1032x554 Myconian Naia v11a-DSC_0291

 

Ubytování

V hotelu Myconian Naia najdete pouze 18 elegantních suitů, ve kterých se mohou ubytovat pouze dospělí. Soukromí a klid tu tak budete mít zaručen. Všechny mají výhled na moře a jediný rozdíl mezi dvěma různými kategoriemi, které hotel nabízí, je soukromý bazén. 

1032x554 Myconian Naia 118

 

Restaurace

Hlavní vášní místních kuchařů je pečlivý výběr nejčerstvějších sezónních surovin a bioproduktů včetně ryb a masa z farem. Každé ráno se probudíte, půjdete za vůní čerstvé kávy uvařené z těch nejlepších zrn a posadíte se na terase, kde si pochutnáte na vynikající snídani s výhledem do širokého okolí. Během pozdního odpoledne si dáte lehký oběd a osvěžující drink u bazénu, ale nezapomeňte si nechat volné místo na skvělou večeři v restauraci Naros, která se specializuje na asijskou kuchyni včetně sushi. Využít můžete také jakoukoliv restauraci z celé kolekce Myconian po ostrově.

POPTAT DOVOLENOU

1032x554 Myconian Naia drz_myconian-K_01905

 

Aktivity

Během dne můžete odpočívat na sluníčku u bazénu nebo ve wellness a večer se tak plni energie vydat do víru nočního života. Samozřejmostí je také fitness a služby concierge, který pro vás zajistí vše, co si budete přát. Město máte hned na dosah, kde budete moci po celé dny i večery objevovat skvělé restaurace, bary, kavárny i luxusní butiky.

1032x554 Myconian Naia 5d-DSC9636_DSC9636

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader