Myconian Korali, Řecko – Mykonos

Životní styl Relais & Châteaux s výhledem na město Mykonos

Myconian Korali, jenž je součástí Relais & Châteaux, stojí na kopci nad historickým přístavem jen pár minut od kaváren, butiků, taveren a proslulého nočního života města Mykonos. Blízkost k rušnému labyrintu úzkých uliček města s pulzujícími bary a vyhlášenými restauracemi, činí z Korali ideální destinaci pro hosty, kteří chtějí spojit noční život s elegantním luxusem. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Hotel se nachází na západní části řeckého ostrova Mykonos jen pár minut od hlavního města a cca 5 min. jízdy autem z mezinárodního letiště. 

1032x554 Myconian Korali DSC_1080-1

 

Ubytování

Pokoje a suity hotelu Myconian Korali jsou v minimalistickém stylu doplněném teplými barvami, designovým nábytkem, luxusními tkaninami i originálními uměleckými předměty. Určitě doporučujeme zvolit některou z kategorií s výhledem na moře a pro ty náročnější potom prostornější suity s vlastní vířivkou či bazénem. K dispozici jsou také suity se 2 ložnicemi. 

1032x554 Myconian Korali drz_myconian-K_01953

 

Restaurace

Šéfkuchař hotelu Myconian Korali, Panagiotis Tsoukatos, je nadšencem filozofie Relais & Châteaux, která spojuje kuchyni na vysoké úrovni se získáváním nejlepších sezónních a místních surovin z farem. Důraz klade na interpretaci řecké kuchyně s moderním nádechem. Jídelní lístek se specializuje na mořské plody a každý oběd nebo večeře je oslavou jeho vlasti. Hotel pečlivě vybírá ty nejčerstvější sezónní suroviny a bioprodukty, stejně jako mořské úlovky a maso chované na farmách. Stravovat se budete moci v celkem 3 restauracích a barech, nicméně můžete využívat také jakékoliv jiné restaurace z Myconian Collection. 

1032x554 Myconian Korali drz_myconian-K_02321

 

Aktivity

Během dne můžete odpočívat na sluníčku u bazénu nebo ve wellness a večer se tak plni energie vydat do víru nočního života. Samozřejmostí je také fitness a služby concierge, který pro vás zajistí vše, co si budete přát.

1032x554 Myconian Korali DSC_1520-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer