GRECOTEL LUX ME White Palace, Řecko – Kréta

Dovolená na Krétské riviéře

GRECOTEL LUX ME White Palace leží na Krétské riviéře a nabízí jedinečný koncept Lux Living kombinující nadčasový svěží design, prvotřídní služby a vysokou gastronomii. Ve White Palace naleznete otevřené vzdušné prostory plné světla, sofistikovanou eleganci a dechberoucí výhled na moře a západ slunce. LUX ME White Palace je skvělou volbou pro romantické chvíle ve dvou i pro vzrušující rodinnou dovolenou. V hotelech GRECOTEL najdete doslova svůj druhý domov.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Na ostrově Kréta je proslulé archeologické naleziště, Palác Knossos, kde můžete zavítat do až 7000 let staré historie. Kréta je také skutečným rájem pro děti. Kromě čistého moře a krásných pláží nabízí i spoustu zábavy ve vnitrozemí. Navštívit můžete například CretAquarium, historické město Rethymno se starobylou pevností Fortezza, Dinosauria Park, jehož jméno hovoří samo za sebe, či vodní park Water City.

Přepychový resort  GRECOTEL LUX ME White Palace leží na Krétské riviéře poblíž města Rhetymno, přibližně hodinu od letiště Heraklion a Chania.

1032x554 Grecotel Lux Me White Palace 01-main-big-blue-pool-grecotel-white-palace-lux-me-crete-greece-33679

 

Ubytování

Světlé vzdušné pokoje v charakteristické bílé barvě, stylové interiéry a nádherné výhledy na azurové moře. S ubytováním neuděláte chybu, ať si vyberete pokoje typu Guestroom, prostorné bungalovy s venkovním posezením a zahradou nebo Swim Up apartmány s přímým vstupem do sdíleného bazénu. 

1032x554 Grecotel Lux Me White Palace grecotel-white-palace-yali-suites-waterfront-luxury-accommodation-14417

 

Restaurace

Stravovat se můžete v 7 jedinečných restauracích a barech, a to formou bufetu i à la carte menu. Vychutnejte si pokrmy a typické Ouzo v řecké taverně Tavernaki, speciality italské kuchyně v à la carte restauraci Fico d’India u bazénu nebo se projděte po gurmánské promenádě, kde na vás čeká asijská à la carte restaurace přímo u vln či veganská a vegetariánská restaurace New Guest. V resortu si můžete vychutnat i pravé gelato a palačinky, sladké pečivo a dezerty v patisserii nebo prémiová vína ve Wine library. 

1032x554 Grecotel Lux Me White Palace lux-me-white-palace-all-inclusive-dining-14461

 

Aktivity

Odpočívejte na 1000 m dlouhé písečné pláži, kde máte k dispozici lehátka, bambusové slunečníky, sprchy a vyhrazenou část pro dospělé. K zázemí hotelu patří vyhřívané bazény s mořskou vodou a Hippie Wellness Studio včetně nehtového salonu, sauny a butiku. Hosté si rovněž mohou užít lekce pilates, jógy, potápění, jízdy na koni, jízdy na horském kole či farmaření. Na pláži vás čeká velký výběr vodních sportů. Poblíž je rovněž aquapark Poseidon či tenisový kurt za příplatek.

1032x554 Grecotel Lux Me White Palace holidays-fun-entertainment-and-activities-in-grecotel-white-palace-in-greece-14360

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer