Myconian Imperial, Řecko – Mykonos

Luxusní hotel na ostrově Mykonos se vším šarmem a bez zbytečné okázalosti

Myconian Imperial spojuje uvolněný luxus s prvotřídními službami. Je velmi oblíbený hlavně u mladých párů a novomanželů na líbánkách, kteří vyhledávají luxusní zázemí v pohodové atmosféře a na dosah vzrušujícího nočního života. Zárukou té nejlepší kvality je i fakt, že hotel je součástí prestižního mezinárodního společenství The Leading Hotels of The World. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Myconian Imperial se nachází na jížní části řeckého ostrova Mykonos, hned u pláže Elia a jen cca 20 min. jízdy autem z mezinárodního letiště. 

1032x554 Myconian Imperial drz-mcn-1909-1

 

Ubytování

Hotel Myconian Imperial se pyšní luxusními pokoji a suity kombinujícími moderní komfort a tradiční místní šarm. Tradiční bílá barva, dřevěný nábytek, luxusní tkaniny i doplňky dodají vaší dovolené tu pravou atmosféru. Vybírat můžete mezi kategoriemi s vlastním balkonem či terasou a navíc můžete mít také privátní vířivku nebo bazén. Pro ty nejnáročnější cestovatele je připravena nejvyšší kategorie pokoje Grand Executive Suite with Private pool, kde se budou cítit opravdu vyjímečně. 

1032x554 Myconian Imperial drz-myconian_Q1A5236-1

 

Restaurace

Díky skvělým vazbám na místní farmáře i rybáře si budete moci během pobytu užívat ty nejčerstvější sezónní suroviny a bioprodukty. K dispozici budete mít během pobytu až 5 restaurací a barů. Každé ráno povedou vaše kroky na snídani do restaurace Meltemi, lehký oběd během dne či osvěžující koktejl si dáte v baru u bazénu Nostos, japonské speciality včetně čerstvého sushi v Sishu Sushi Baru, aperitiv během západu slunce v Eros Veranda baru a vynikající večeři v Celebrities Seafood Restaurant. A pokud budete mít zrovna den, kdy se vám nebude chtít ani z postele, můžete si nechat doručit něco dobrého přímo na pokoj. 

1032x554 Myconian Imperial drz-myconian_7730-1

 

Aktivity

Hosté hotelu Myconian Imperial si mohou užívat privátní lehátka na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova stejně jako lehátka a servis u bazénu se slanou vodou. Odpočívat mohou i v místním moderním wellness. Hotelový concierge, který je proslulý tím, že dokáže splnit i ty nenáročnější požadavky, vám pomůže s organizací dalších každodenních aktivit a zážitků.

V Myconian Imperial není k dispozici žádný hrací koutek pro děti.

1032x554 Myconian Imperial drz-myconian-villas_9066-1-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“