Myconian Utopia Relais & Châteaux, Řecko – Mykonos

Romantická dovolená v dokonalém prostředí

Hotel Myconian Utopia Relais & Châteaux je přesně podle svého jména kvintesencí vytříbené pohostinnosti a čistých přírodních krás a je určen pro skutečné znalce Mykonosu. Kromě toho, že hotel svádí nejvyšším standardem luxusu a dokonalých služeb, spojuje přírodní krásy své polohy s moderním bohatstvím. Utopia je oblíbená u párů a novomanželů, kteří hledají romantickou dovolenou v dokonalém prostředí, jen pár minut od nejdelší pláže na Mykonosu. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Hotel Utopia Relais & Châteaux stojí vysoko nad pláží Elia, jednou z nejdelších pláží ostrova, která se nachází na jižním pobřeží pouhých 10 km od města Mykonos a asi 13 km od okouzlujícího Psarou. Pláž Elia, proslulá svými akvamarínově modrými vodami, pásy jemného písku a volnočasovými aktivitami, je sama o sobě destinací, kde pod egejským sluncem a za hvězdných nocí ožívají starověké mýty i moderní legendy.

1032x554 Myconian Utopia drz-utopia_Q1A7831

 

Ubytování

Pokoje, apartmá a vily v hotelu nabízejí skutečný zážitek "art de vivre" na ostrově - únik z každodennosti do dokonalého světa plného krásy, který v sobě spojuje vynikající polohu, dokonalé služby a luxusní moderní design. Prostorné hlavní ložnice a elegantní obývací pokoje jsou vybaveny na zakázku vytesaným kamenem, měkkými přírodními látkami a nádhernými designovými akcenty. Součástí vil je plně vybavená kuchyň a jídelní kout, stejně jako zařízené terasy s velkým soukromým nekonečným bazénem, prostory pro grilování a samozřejmě výhled na moře na každém kroku.

1032x554 Myconian Utopia 04drz-3300

 

Restaurace

Zatímco restaurace Pavilion určuje standard kulinářské dokonalosti na Mykonosu, vášeň šéfkuchaře Nikose Morogloua je cítit ze všeho, co vychází z jeho kuchyně. Kulinářská cesta začíná u snídaně, kdy se podává bohatý klasický bufet s řadou tradičních pochoutek, jako jsou místní jogurty a divoký med nebo doma pečené lahůdky. Někdy v polovině odpoledne se podle řeckého času podává oběd, a to buď u bazénu s důrazem na lehké a chutné speciality nebo v restauraci Pavilion jako skutečná hostina čerstvých ryb, humrů nebo domácího jehněčího masa nasyceného středomořskými chutěmi.

1032x554 Myconian Utopia drz-myconian-utopia_06842

 

Aktivity

Mykonos je již dlouho jednou z nejvyhledávanějších destinací ve Středomoří. Při pobytu v hotelu Myconian Utopia si užijete bezprostřední blízkost pláže Elia, jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, kde na vás čekají soukromá lehátka a plážový servis. Idylické dny strávíte na terase u bazénu, kde se budete pohybovat mezi báječným barem Pool Club a nekonečným bazénem. Čekají na vás nejmodernější lázně s luxusním vybavením a relaxačními procedurami, z nichž některé si můžete dopřát v soukromí svého pokoje.

1032x554 Myconian Utopia drz-utopia_Q1A0452

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Chcete-li zažít legendární klubový život na ostrově, vydejte se na krátkou cestu mimo pobřežní trasu nebo lodí do 2 km vzdáleného Cavo Paradiso nebo o něco vzdálenějšího Super Paradise. Zábava se přesouvá z plážových barů zalitých sluncem do nočních klubů pod širým nebem, kde se to hemží energií po celou noc.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist