Ikos Olivia, Řecko – Chalkidiki

Moderní mistrovské dílo na exkluzivním místě

Starobylé olivovníky a voňavé jedle poskytují stín i soukromí v celém rozlehlém areálu, kde se udržované trávníky nakonec setkávají s bílým pískem a osvěžující vodou. V hotelu Ikos Olivia se elegantní design snoubí s jemnou elegancí a nabízí vřelé přivítání i těm nejnáročnějším cestovatelům. Ikos Olivia slibuje nezapomenutelný pobyt se spoustou zábavy pro celou rodinu ve vodě i mimo ni. Děti všech věkových kategorií se mohou těšit na skvělý výběr aktivit a rodiče si mohou odpočinout s vědomím, že jsou jejich děti v bezpečných rukou.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Toto moderní mistrovské dílo se nachází na exkluzivním místě v zálivu Toroneos na překrásném ostrově Chalkidiki a rozkládá se na dokonale upraveném pozemku o rozloze 22 akrů.

1032x554 IIkos Olivia Ikos-OLIVIA-Aerial-06.15

 

Ubytování

Čeká na vás nádherný výběr ubytování se 136 pokoji a apartmány a 155 soukromými bungalovy. Prostorné pokoje, apartmá a bungalovy se mohou pochlubit výhledem na zelenou krajinu až k oceánu, krásně upravenými soukromými zahradami, soukromými bazény a velkorysými terasami. Ztělesnění současné elegance.

1032x554 IIkos Olivia Ikos-Olivia-Rooms-Deluxe-Two-Bedroom-Bungalow-Suite-Beachfront-Lounge-slider

 

Restaurace

Moderní a stylový hotel Ikos Olivia slibuje vynikající výběr báječných jídel s pozoruhodnými menu vytvořenými šéfkuchaři oceněnými michelinskou hvězdou, svět nekonečných kulinářských možností. Na pláži v restauraci Ouzo můžete klidně začít den a večer si odpočinout v intimním prostředí. Menu à la carte nabízí tradiční řeckou kuchyni v moderním pojetí a vína, která uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky.

1032x554 Ikos Olivia Ikos-Olivia-Restaurants-Ouzo-header-e1469443377593

 

Aktivity

Relaxace je umění, které si v Ikos Olivia můžete bez námahy osvojit. Prostor, bazény, pláže a lázně Ikos Spa, klidné útočiště, kam se můžete uchýlit za luxusním hýčkáním. Bazén s lagunou a swim-up barem, hlavní bazén o rozloze 450 m2 a oslnivý soukromý bazén o rozloze 806 m² určený výhradně pro hosty Deluxe Collection – voda v hotelu Ikos Olivia je nekonečná a výjimečná.

1032x554 Ikos Olivia Deluxe-Collection-Pool-2-new16

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager