Myconian Panoptis Escape, Řecko – Mykonos

Butikové vily s výhledem na pláž Elia a tyrkysové moře

Panoptis Escape patří mezi nejnovější přírůstky do kolekce luxusních hotelů Myconian. Panoptis v překladu znamená místo, kde se člověk setkává s bohy, a přesně stejnou filosofii má i Panoptis Escape. Jedná se o kolekci butikových vil s výhledem na pláž Elia a tyrkysové moře. Budete se zde cítit přímo nadpozemsky. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Myconian Panoptis Escape se nachází na jížní části řeckého ostrova Mykonos nad pláží Elia a jen cca 20 min. jízdy autem z mezinárodního letiště. 

1032x554 jpeg-optimizer_Myconian Panoptis Escape drz_panoptis_DJI_0373

 

Ubytování

Na výběr jsou v Panoptis Escape vily s 1 či 2 ložnicemi a s privátní vířivkou či bazénem. Pokud byste chtěli mít celý prostor jen pro sebe, budete mít k dispozici celkem 21 ložnic, 12 bazénů a 1900 m² vnitřního prostoru plus 2500 m² venkovního prostoru. Celkově se resort rozprostírá až na 16 000 m².

1032x554 jpeg-optimizer_Myconian Panoptis Escape 1-bedroom Villa_13

 

Restaurace

Díky skvělým vazbám na místní farmáře i rybáře si budete moci během pobytu užívat ty nejčerstvější sezónní suroviny a bioprodukty. V restauraci Panoptis Escape se pozornost soustředí na skutečnou podstatu jídla. Je tak jedinečná, že je jak estetickým, tak i smyslovým zážitkem. Od středomořských salátů z farmy až po čerstvé ryby, které se rozplývají na jazyku, je stolování v Panoptis Escape chutnou cestou oslavující to nejlepší z klasické řecké a středomořské kuchyně s moderním nádechem. Profesionální kuchař vám může připravit jídlo také přímo ve vile.

1032x554 myconian panoptis-restaurant@2x

 

Aktivity

Už samotný pobyt v Panoptis Escape bude jedinečným zážitkem. Na pláž se můžete vydat na koni nebo oslíkovi a poté se rovnou nalodit na privátní jachtu a poznávat okolí po moři. Odpočívat můžete nejen u bazénu, ale také při některé z wellness procedur. Místo s tak překrásným výhledem do okolí přímo vybízí k lekci jógy při východu či západu slunce nebo k meditaci za doprovodu svěžího vánku. Můžete se naučit pracovat s keramikou, poznávat hvězdnou oblohu či se podívat na ostrov z úplně jiné perspektivy – v privátní helikoptéře. 

1032x554 jpeg-optimizer_Myconian Panoptis Escape 2-bedroom Villa_3

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer