Ikos Dassia, Řecko – Korfu

Jedinečný zážitek na Jónském pobřeží Korfu

Na nádherném ostrově Korfu se současný středomořský styl setkává s tradiční řeckou pohostinností právě v klidném prostředí Ikos Dassia. Tento luxusní resort obklopený voňavými lesy vás přivítá oslnivým výhledem na tyrkysové Jónské moře. Díky oceňovanému konceptu Infinite Lifestyle tu čeká na hosty nezapomenutelný zážitek.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Hotel Ikos Dassia patřící do řetězce Ikos Resorts se nachází na východním pobřeží ostrova Korfu. Leží v odlehlé poklidné zátoce obklopený voňavými lesy a přivítá vás oslnivým výhledem na tyrkysové Jónské moře. Resort má ideální polohu k prozkoumávání tohoto fascinujícího ostrova. 

1032x554 IIkos Dassia Ikos-Dassia_Overview_2880x1619

 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 411 luxusních pokojích, apartmánech a privátních vilách, v jejichž interiérech převládá současný moderní design s přírodními materiály, nejčastěji dřevem, sklem a proutěným nábytkem. Každý z pokojů nabízí nádherný výhled na moře či do vnitrozemí. Jemné pastelové barvy, prostorné balkony, soukromé zahrady a bazény dodávají každému pokoji osobitost. Rodinné apartmány ubytují 3 až 5 osob, největší soukromá vila na pláži až 7 osob.

1032x554 Ikos Dassia ikoscorfu18-0368

 

Restaurace

Vyberte si z jedné ze 7 vyhlášených à la carte restaurací, nabízející menu oceněné michelinskou hvězdou. Vychutnejte si současnou řeckou kuchyni v restauraci Ouzo, vydejte se na cestu po jihovýchodní Asii v restauraci Anaya nebo si dopřejte speciality z grilu a mořských plodů v restauraci Grill House. S programem Dine Out si můžete rovněž vychutnat stolování v několika místních restaurací bez dalších nákladů̊. Užijte si Dine Out se soukromou plavbou lodí na nedaleký ostrov Vidos, kde vás čeká jedinečný kulinářský zážitek.

1032x554 IIkos Dassia saniclub17-1776

 

Aktivity

Ve vodě i mimo ni si v Ikos Dassia můžete užít širokou škálu aktivit. Odpočinete si na 600 m dlouhé písečné pláži s obsluhou, vyzkoušet můžete obrovskou nabídku vodních sportů, zaplavat si v jednom z vyhřívaných bazénů, zdokonalit své tenisové a fotbalové dovednosti, prozkoumat ostrov na kole nebo se zapojit do relaxační jógy, pilates či lekcí řeckého tance. Najdete zde také řadu dalších zařízení, která zajistí, že vaše hýčkání bude kompletní – parní lázeň a saunu, moderně vybavené fitness studio, kadeřnictví a nehtové studio. O vaše děti bude postaráno v dětském klubu, který nabízí nabitý program plný her a kreativních kroužků.

1032x554 IIkos Dassia Ikos_dassia_main_pool_1656x1017

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať cestujete v páru či s rodinou, s ubytováním v Ikos Dassia neuděláte chybu.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer