The Romanos, Řecko – Costa Navarino

Ráj luxusu pro milovníky golfu a soukromí

Luxusní resort The Romanos je obklopen olivovými háji a poskytuje přepychové ubytování v suitech a vilách na turisty takřka nedotčeném pobřeží. Je ideální destinací pro nadšené sportovce, milovníky golfu i rodiny s dětmi, kterým nabízí nepřeberné množství vyžití. K prožití perfektní dovolené napomohou i rozsáhlé služby concierge, včetně osobního komorníka 24/7. Součástí resortu je i mnoho rozličných restaurací a několik barů s rozsáhlou nabídkou vín, koktejlů, destilátů a výhledů.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

The Romanos se nachází na Costa Navarino, hodinu cesty autem z letiště v Kalamatě.

1032x554 The Romanos klxlc-lobby-0188-hor-clsc

 

Ubytování

Nejvyšší kategorii ubytování v The Romanos představují vily pyšnící se velkými bazény, rozsáhlými prostory a několika přepychovými ložnicemi. Doporučujeme především Ithomi and Sapientza, které ubytují až 6 hostů a mají soukromý vstup na pláž. Největším luxusem oplývá vila Koroni, která se honosí kromě bazénu o rozloze 72 m² i vybavením na grilování, soukromou saunou a posilovnou. Při ubytování v této vile, která je až pro 8 osob, máte vždy přednost na místních golfových hřištích.

1032x554 The Romanos klxlc-villa-8032-hor-clsc

 

Restaurace

Na tradiční řeckou snídani formou bufetu si zajdete do Pero, v Armyra vám naservírují delikátní mořské plody a v restauraci Taverna vás potěší domácí řecká kuchyně. Milovníci masa ocení Flame, která servíruje prémiové steaky z grilu a v restauraci Da Luigi zase okusíte italskou kuchyni, ke které vám promítnou film v letním kině. V Nargile zavítáte na blízký východ a okusíte typickou libanonskou kuchyni spolu s tradiční shishou. To však zdaleka není všechno, můžete si totiž objednat privátní stůl, vyrazit na pořádnou grilovačku do BBQ Pits či navštívit jeden z místních barů. Anax Lounge má terasu s výhledem, Branco pak luxusní výběr vín, šampaňského a čerstvých ústřic.

1032x554 The Romanos klxlc-onuki-seafood-dish-5753-hor-clsc

 

Aktivity

Jachting, wakeboarding, potápění, výlety do přírody, exkurze za tradiční kulturou a mnohem více. Pro sportovce je připravena Racquet Academy s množstvím raketových sportů. Můžete také vyrazit na horská kola, na túru po památkách, na skály a mnoho dalšího. Zlatým hřebem jsou však 2 místní golfová hřiště, The Dunes Course a The Bay Course, navržené předními světovými hráči golfu.

Skvěle bude postaráno i o nejmenší hosty, pro které jsou připraveny dětské kluby podle jejich věku. Součástí resortu je kromě vodního parku i moderní dráha s motokárami, která poskytne dostatek zábavy i odrostlejším dětem i dospělým.

1032x554 The Romanos klxlc-bay-course-2969-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer