Myconian Royal, Řecko – Mykonos

Královský výběr luxusního pohostinství a ostrovního života

Myconian Royal nabízí výhled na nejdelší písčitou pláž na Mykonosu. Díky velmi osobnímu přístupu zaměstnanců hotelu se tu každý host opravdu cítí jako král. Zárukou té nejlepší kvality je i fakt, že hotel je součástí prestižního mezinárodního společenství The Leading Hotels of The World. Hotelový řetězec Myconian Collection je na ostrově dobře známý, stojí za ním rodinná společnost, jež zde provozuje několik resortů, a to v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

O destinaci

Řecko je pozoruhodná země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, netradiční anýzovou pálenkou ouzo a vynikající kuchyní. Je také skvělým místem pro romantickou i rodinnou dovolenou.

Myconian Royal se nachází na jížní části řeckého ostrova Mykonos, kousek od pláže Elia a jen cca 20 min. jízdy autem z mezinárodního letiště. 

1032x554 Myconian Royal drz-ryl_E9A2133-3

 

Ubytování

Tradiční rustikální fasáda z kamene schovává moderní interiéry. Pokoje a suity jsou vybaveny vlastními balkony či terasami a ty nejvyšší kategorie nabízejí i vlastní vířivku nebo bazén. Nejvyšší kategorie Royal Suite with private pool ubytuje až 6 dospělých osob a k dispozici budete mít vlastní terasu s bazénem a výhledem přímo na pláž. 

1032x554 Myconian Royal drz-royal-myconian_7598-3

 

Restaurace

Díky skvělým vazbám na místní farmáře i rybáře si budete moci během svého pobytu užívat ty nejčerstvější sezónní suroviny a bioprodukty. Bohaté středomořské snídaně zde zahrnují například řecký jogurt s medem, vejce podle vaší chuti, čerstvě upečený chléb s domácími zavařeninami, uzeninami, sýry i rybami. Tradiční středomořské pokrmy, svěží saláty a lehké občerstvení se podávají v restauraci Camares po celý den, zatímco ledově vychlazené koktejly a likéry čekají, až se vynoříte v baru u bazénu Lagoon. Bar Sunset Terrace je ideálním místem, odkud můžete obdivovat poslední paprsky egejského slunce, než se přesunete ke kulinářskému zážitku v à la carte restauraci Ambrosia.

1032x554 Myconian Royal drz-ryl_E9A2118-1

 

Aktivity

Hosté hotelu Myconian Royal si mohou užívat privátní lehátka na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova stejně jako lehátka a servis na bazénové terase. Odpočívat mohou i v místním moderním wellness. Hotelový concierge, který je proslulý tím, že dokáže splnit i ty nenáročnější požadavky, vám pomůže s organizací dalších každodenních aktivit a zážitků.

1032x554 Myconian Royal Royal-Spa 2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager