GRECOTEL
Hotels & Resorts

Od založení skupiny v roce 1975 získaly řecké hotely GRECOTEL, jejich majitelé a vedení více než 1700 ocenění a uznání za kvalitní služby, spokojenost hostů, komunitní aktivity a ekologické uvědomění.

POPTAT DOVOLENOU
2000x910 Grecotel 06-The-White,-a-unique-restaurant-serving-menu-degustation_72dpi

Cestujte do GRECOTEL s námi

Objevte nedotčenou krásu Řecka a užijte si nádherné pláže, prvotřídní služby, špičkovou kuchyni, neobyčejné zážitky, přepychové SPA a hlavně perfektní ubytování v některém z hotelů nejluxusnější hotelové kolekce GRECOTEL. Kromě velkolepých resortů na ostrovech a v nejlepších pevninských oblastech nabízí pobyty na těch nejpozoruhodnějších řeckých místech jak v superluxusních butikových hotelech, tak i v rezidencích ukrytých v ústraní daleko od lidí, které poskytují dokonalá útočiště pro nezapomenutelné chvíle, které budou patřit jen a jen vám. Dovolenou snů si tu tak užijí rodiny s dětmi i páry toužící po klidu či romantice. V hotelech GRECOTEL najdete doslova svůj druhý domov.

 

Hotely a resorty GRECOTEL

Hotely GRECOTEL se nacházejí na těch nejlepších místech v Řecku a jsou mnohem víc než jen letoviska. Resorty GRECOTEL na ostrovech Kréta, Korfu, Rhodos, Kos, Mykonos a v nejlepších pevninských oblastech Sounio a Kyllini mají svůj vlastní charakter, od superluxusních butikových hotelů po velkolepé resorty na rozlehlých panstvích a rodinné nebo all-inclusive prázdninové destinace pro luxusní dovolenou nebo romantické úkryty a přepychové lázně. Všechny však mají jedno společné – špičkové prostředí, jedinečné prvotřídní služby a unikátní polohu.

 
1032x554 Grecotel vila mykonos 02-deep-blu-villa-mykonos-blu-dining-area-29330

 

Objevte hotely a resorty GRECOTEL


 

Dovolená s dětmi

Hotely GRECOTEL se nacházejí na většině řeckých ostrovů a perfektně se v nich zabavíte vy, vaše děti i vaši rodiče. Hlavní výsadou je však bez debat Grecoland Kids Club, který se dělí na několik kategorií podle věku vašich nejmenších.

GrecoKids (4–6 let) je o zábavě spojené s poznáváním řecké kultury, její historie a přírodního prostředí. Šest dní v týdnu se GrecoKids mohou těšit na výtvarné a řemeslné činnosti, vodní aktivity, týmové hry, tematické akce, ekologické dny, hledání pokladu a zábavu na zahradě.

GrecoJuniors pro juniory (7–12 let), kteří milují aktivní dovolenou a přesně takovou dostanou! Od objevitelských dobrodružství až po večírky a diskotéky – od rána do večera je tu něco, co je zabaví. Grecoland pro ně pořádá sporty, týmové hry, vodní aktivity, kreativní řemesla a během hraní se učí o naší křehké planetě.

GrecoTeens (13+ let, polovina června – polovina září) nabízí od rána do večera spoustu možností, jak teenagery zabavit. Od plážového volejbalu, vodních sportů, turnajů, tance, bezpečného surfování po internetu, večírků a tanečních zábav.

1032x554 Grecotel Corfu Imperial kids-family-vacation-corfu-imperial-greece-20909-1

 

 

Aktivity v GRECOTEL

Všechny hotely GRECOTEL se pyšní špičkovou kuchyní, několika různými restauracemi a soukromým přístupem na pláž s bohatou nabídkou vodních sportů, počínaje vodními lyžemi či skútry a konče certifikovanými potápěčskými centry PADI. Takže je jen na vás, zda budete chtít na ostrovy Kos, Mykonos, Korfu, zůstat na pevnině v Cape Sounio, či vyrazit na Krétu, do butikového resortu Caramel či za golfem do Amirandes.

 
1032x554 grecotel summer-activities-in-lux-me-dama-dama-luxury-beach-resort-21718

 

 

Historie značky

Příběh největší a nejúspěšnější řecké skupiny luxusních hotelů je především osobní. Nikos Daskalantonakis začal svou dlouhou cestu v cestovním ruchu ve svém rodišti Rethymno na Krétě. Nikos se spolu se svým starším bratrem Takisem díval dál a uvědomoval si, že modrá obloha a třpytící se moře stačí pouze k tomu, aby přitáhly zájem návštěvníků: klíčem k jejich udržení a k budoucnosti jsou vysoké standardy kvality a schopnost reagovat na potřeby klientů. A právě tato vize je hnacím motorem jedinečného pojetí pohostinnosti GRECOTEL, které má kořeny v řecké kultuře a stylu.

Je to již více než 40 let, co Nikos Daskalantonakis položil základy premiérového řetězce luxusních resortů v Řecku, když otevřel svůj první hotel na Krétě. Dnes je GRECOTEL místem, kam míří lidé ze všech společenských vrstev, kteří se v průběhu let stali členy rodiny hotelových hostů, kteří si užívají charakteristické pohostinnosti GRECOTEL.

1032x554 Grecotel 09-panoramic-views-of-the-cretan-sea-in-grecotel-creta-palace-for-the-perfect-greek-summer-holidays-33856

 

Proč cestovat s Exclusive Tours

Nejexkluzivnější hotely na celém světě

Nabízíme pouze pětihvězdičkové hotely a luxusní rezidence, které splňují nejvyšší standardy pohodlí a elegance.

Dopřejte si soukromé cestování

Ať už preferujete cestování soukromým letadlem, helikoptérou, nebo jachtou, zajišťujeme prvotřídní dopravu na míru vašim potřebám.

Exkluzivní VIP služby jen pro vás

Od privátních kuchařů a prohlídek až po VIP salónky a transfery, poskytujeme služby, které převyšují nejvyšší standardy.

Již 16 let chystáme ty nejexkluzivnější dovolené

Naše dlouholetá zkušenost v oboru nám umožňuje nabídnout jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

Maximální diskrétnost a profesionalita

Spoléháme na dlouhodobé vztahy s klienty i partnery a garantujeme výběr prověřených služeb, stejně jako hladký průběh každé dovolené.

Dovolená na míru od A do Z

Veškerou administrativu a organizaci nechte na nás. Od letenek po hotely a rezervace, vše vyřešíme do posledního detailu.

985x632 Zážitky, které si zapamatujete_shutterstock_266232050_flip

Jsme architekti vašich cestovatelských snů

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Vše zařídíme na míru

  • Osobně s vámi projdeme vaše představy
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení
  • Budeme pro vás vždy na dosah
            

Napište nám svoji představu, prosím.

Spojíme se s vámi do 1 dne a probereme společně představu vaší vysněné dovolené.

Nechcete čekat? Zavolejte nám!
+420 739 808 000

Nechte nám na sebe telefonní kontakt, prosím.

Spojíme se s vámi v preferovaném čase a společně probereme vaši představu o vysněné dovolené.

Vyberte si, prosím, termín, který vám vyhovuje.

Schůzku si společně potvrdíme ještě e-mailem.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Neváhejte kontaktovat naši cestovní kancelář. Pomůžeme vám s výběrem místa, vyřešíme rezervaci ubytování, domluvíme soukromého šéfkuchaře, zařídíme veškerou dopravu, doporučíme jedinečné zážitky a mnoho dalšího. Naši Private Travel Designeři vám budou k dispozici po celou dobu vašeho pobytu, a všechny starosti tak můžete pustit z hlavy.“