Baglioni Resort Sardinia, Itálie – Sardinie

Klenot italské kolekce Baglioni Hotels & Resorts

Baglioni Resort se nachází severně od San Teodoro a patří k nejnovějším klenotům italské kolekce Baglioni Hotels & Resorts. Resort byl otevřen 1. června 2021 a stojí v mořské rezervaci Tavolara poblíž jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Lu Impostu. Už po 6 měsících od svého otevření dostala jedna z jeho tří restaurací, Gusto By Sadler vedená špičkovým šéfkuchařem Claudiem Sadlerem, michelinskou hvězdu. Ubytovat se zde můžete jak v pokojích, tak v suitech nebo v úžasné vile se 6 ložnicemi.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Baglioni resort Sardinia se nachází severně od San Teodoro na proslulém severovýchodním pobřeží Sardinie a nabízí jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Lu Impostu. 

1032x554 Baglioni Resort Sardinia Baglioni_Resort_Sardinia_1

 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování jen v 78 pokojích a suitech, což každému z hostů zajistí dostatek soukromí. Pokoje jsou velmi prostorné a moderně vybavené, v elegantním stylu s jemnými barvami a doplňky. Už základní kategorie ubytování mají svou vlastní terasu. Ten největší suite má až 165 m² včetně terasy, odkud můžete nerušeně pozorovat moře a západ slunce. Pro ty nejnáročnější klienty je k dispozici také privátní vila se 6 ložnicemi.

1032x554 Baglioni Resort Sardinia Baglioni_Resort_Sardinia_Tavolara_Suite_Living_Room

 

Restaurace

Největší chloubou hotelu je restaurace Gusto by Sadler, která je prozatím jedinou hotelovou restaurací na Sardinii oceněnou michelinskou hvězdou. Šéfkuchař Claudio Sadler se postará o to, aby večeře byla nezapomenutelným zážitkem. V restauraci Ruia ochutnáte italské recepty doplněné prestižními víny. Každou středu se zde koná tradiční sardinský večer, kde vyzkoušíte místní speciality. Přes den si můžete dát výborný koktejl u bazénu a večer naopak sklenku Prosecca v baru na terase, ze kterého budete mít nádherný výhled do celého okolí. 

1032x554 Baglioni Resort Sardinia Mullet_stuffed_with_creamed_cod (1)

 

Aktivity

Nejlepší způsob, jak prozkoumat krásy Sardinie, je určitě po vodě. Na palubě luxusní jachty Azimut Atlantis 34 to bude o to větší zážitek. Milovníci vodních sportů, potápění a šnorchlování si tu také přijdou na své. Můžete ale vyzkoušet i jízdu na koni po pláži, ochutnávku vín či trekking. Pokud byste ale raději viděli vše z jiné perspektivy, určitě nevynechejte let helikoptérou. Bude se na co dívat. Jestliže ani na dovolené nechcete vypadnout ze své formy, můžete si zahrát tenis, paddle, golf nebo vyzkoušet lekci jógy. Nudit se nebudou ani nejmladší cestovatelé, pro které je připraven zábavný program v dětském klubu na každý den. 

1032x554 Baglioni Resort Sardinia Baglioni_Resort_Sardinia_beach_03

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Největší výhodou resortu je to, že leží přímo v mořské rezervaci Tavolara a nabízí jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Lu Impostu.“