Rome Cavalieri Waldorf Astoria, Itálie – Řím

Klidné a opulentní útočiště v Římě

Hotel Rome Cavalieri se nachází na nejvyšším římském kopci a může se pochlubit panoramatickým výhledem na Věčné město a Dóm sv. Petra. Je zasazen do 15 akrů svěžího středomořského parku. Tento luxusní hotel v Římě se nachází jen kousek od centra Říma a Vatikánu.

V Rome Cavalieri se v roce 2016 v restauraci La Pergola zasnoubila Serena Williams s Alexisem Ohanianem.

O destinaci

Koloseum, Andělský hrad, Forum Romanum, Bazilika svatého Petra, Pantheon, Fontána di Trevi… v Římě najdete nespočet jedinečných památek, ukrývá ale také luxusní hotely a gastronomické poklady.

Na celý Řím shlíží luxusní hotel Rome Cavalieri Waldorf Astoria, v jehož nejvyšším patře sídlí špičkový restaurant La Pergola.

1032x554 Rome Cavalieri Waldorf Astoria Penthouse Suite Rooftop Terrace-2

 

Ubytování

Tento hotel vám poskytne špičkový servis a dokonalé ubytování ve 345 výjimečně prostorných pokojích a 25 luxusně vybavených apartmá. Všechny jsou individuálně zdobené a mají vlastní balkon nebo terasu. Ateliérové apartmá Penthouse suite s posuvným skleněným stropem má soukromou střešní zahradu s výhledem na město, vířivku i vlastní vstup do klubu Imperial. Petronius suite v nejvyšším patře hotelu má i VIP výtah, vířivku a domácí kino a ikonické památky Říma můžete sledovat vysoce výkonným dalekohledem.

1032x554 Rome Cavalieri Waldorf Astoria Petronius_Suite_Bedroom

 

Restaurace

Chcete-li si v Římě pochutnat královsky, pak právě tady. Restaurace a bar La Pergola pod vedením slavného šéfkuchaře Heinze Becka disponuje 3 michelinskými hvězdami, a Rome Cavalier je tak historicky prvním a jediným hotelem v Itálii, který se takto vysokým gastronomickým hodnocením může chlubit. Stylová střešní terasa navíc nabízí úchvatný panoramatický pohled na město. Šéfsommelier Marco Reitano připravuje dva mimořádné vinné lístky, jeden z celého světa a druhý výhradně italský. Výběr je dokonalý.

1032x554 Rome Cavalieri Waldorf Astoria ROMHIWA Rome Cavalieri La Pergola

 

Aktivity

Cavalieri Grand Spa Club je nabízí kromě klidného prostředí s výhledem na Věčné město i nádherné ametystové turecké lázně, široký výběr masáží z celého světa i manikúru, pedikúru a depilaci i kadeřnické služby Antonia Mazzola, předního italského hairstylisty. V Cavalieri Grand Spa Club se používají pouze ty nejkvalitnější, prověřené a renomované luxusní estetické značky, jako je například La Prairie či Natura Bissé.

1032x554 Rome Cavalieri Waldorf Astoria ROMHIWA Rome Cavalieri Cavalieri Grand Spa Club Jacuzzi

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer