Cala Di Volpe, A Luxury Collection, Itálie – Sardinie

Luxusní dovolená ve Středomoří

V hotelu Cala Di Volpe, A Luxury Collection si budete připadat jako v typickém historickém městečku nebo velmi realistických filmových kulisách. Skoro jako byste se ocitli v jiném světě, ve kterém zapomenete na všechny starosti a budete si užívat jen místní atmosféry. Hotel má celkem dvě části, přičemž jedna je více historická a druhá naopak moderní. Uspokojí tak potřeby každého cestovatele.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Hotel Cala Di Volpe, A Luxury Collection se nachází na Costa Smeralda, pravděpodobně nejznámější části Sardinie, která je proslulá svými plážemi a honosnými resorty. Letiště Olbia Costa Smeralda je od hotelu vzdálené 26,6 km a letiště Alghero 161 km.

1032x554 Cala Di Volpe, A Luxury Collection olblc-aerial-exterior-8748-hor-clsc

 

Ubytování

Pokoj pro svůj pobyt si budete moci vybrat přesně podlé svého oblíbeného stylu. Od základních kategorií po luxusní suity budete mít vždy na výběr z tradičního i moderního stylu. Nejvyšší kategorií je zde Harrods Suite, který se nachází na nejvyšším patře a má privátní bazén i svou střešní terasu.

1032x554 Cala Di Volpe, A Luxury Collection lc-olblc-lc-olblc-suite-86524-59461_Classic-Hor

 

Restaurace

Během pobytu si budete užívat gastronomie v celkem 10 restauracích a barech. Restaurace Le Gradn servíruje především středomořskou kuchyni, japonské speciality ochutnáte v restauraci Matsuhisa, milovníci steaků budou nadšení v Beefbaru Cala Di Volpe a italskou kuchyni si užijete v La Fattoria. Doporučujeme také vyzkoušet oběd v Cala di Volpe Barbeque nebo vynikající Bellini v jednom z místních barů.

1032x554 Cala Di Volpe, A Luxury Collection olblc-white-fish-tiradito-1096-hor-clsc

 

Aktivity

Na místní pláž s plážovým klubem a veškerých servisem se dostanete za cca 5 min. scénické jízdy lodí, které jsou k dispozici po celý den. Hned u hotelu se nachází velký bazén se slanou vodou. Pro sportovní nadšence je připraveno venkovní i vnitřní fitness centrum, vodní sporty, golfové hřiště, tenis či fotbal. Můžete se ale vydat i na jízdu na koni nebo na procházku či výlet do okolí. Nechybí ani luxusní spa a dětský klub pro děti od 3 do 12 let. 

1032x554 Cala Di Volpe, A Luxury Collection olblc-watersports-wakesurfing-4482-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist