Four Seasons Hotel Firenze, Itálie – Florencie

Ideální místo pro dovolenou v Toskánsku

Projděte se po největší soukromé zahradě ve městě, klidném útočišti se sochami, fontánami a staletými stromy, nebo se uchylte do svého apartmá, jehož stěny zdobí fresky uprostřed původních architektonických prvků. Historický hotel Four Seasons Firenze s italskou restaurací oceněnou michelinskou hvězdou a místními lázněmi, kde můžete strávit odpoledne v naprosté rozkoši, se nachází jen pár kroků od kulturního centra Florencie.

O destinaci

Florencie je hlavním městem a zároveň jedním z možných výchozích bodů pro objevování Toskánska. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

Four Seasons Hotel Firenze nachází jen pár kroků od kulturního centra Florencie.

1032x554 Four Seasons Hotel Firenze FLO_124_original 2

 

Ubytování

Velkolepá apartmá s oddělenou jídelnou a obývacím prostorem, kde se můžete setkávat a odpočívat, jsou ideálním místem pro toskánskou dovolenou s přáteli a blízkými. Prezidentské apartmá se 3 ložnicemi je vyzdobeno původními freskami. Z venkovního balkonu je úchvatný výhled do hotelové zahrady.

1032x554 Four Seasons Hotel Firenze FLO_267_original

 

Restaurace

Recept na romantiku v renesančním stylu začíná intimní večeří na soukromé terase ve čtvrtém patře na Ponte Vecchio, charakteristickém obloukovém mostě ve Florencii. Four Seasons Hotel Firenze si zajistil exkluzivní přístup na jedinou terasu pod širým nebem na mostě, která se nachází nad třpytivým butikem se šperky Dante Cardini. Při západu slunce si vychutnejte jedinečný výhled na řeku Arno a poté si dopřejte 4chodové gurmánské jídlo navržené talentovaným kulinářským týmem a připravené přímo na místě. 

1032x554 Four Seasons Hotel Firenze FLO_2201_original

 

Aktivity

Hotel se nachází nedaleko muzeí světové úrovně a historických památek, jako je Accademia, galerie Uffizi, náměstí Piazza Duomo a náměstí Piazza della Signoria, a má tak ideální polohu pro procházky, prohlídky památek a dobré jídlo ve Florencii. Ve Four Seasons Hotel Firenze vás čeká i široká nabídka spa procedur.

1032x554 Four Seasons Hotel Firenze FLO_134_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer