Villa d´Este, Itálie – Lago di Como

Luxusní hotel a oblíbený cíl evropské aristokracie

Villa d´Este byla po staletí sídlem šlechty – princezen, markýzů, sultánů a carů. Od roku 1873 je elegantním a okouzlujícím pětihvězdičkovým resortem a také jedním z nejvyhlášenějších na světě. Villa d'Este nabízí svým hostům mnoho výjimečných služeb.

O destinaci

Řím, Benátky, Florencie… V Itálii pomalu na každém kroku zakopáváte o historické poklady a překrásné památky. Prociťte tisíce let historie ve věčném městě, ve Florencii objevte vzpomínky na přelomovou renesanci, ve Veroně se vydejte po stopách Romea a Julie a v Benátkách z paluby gondoly obdivujte fascinující masky během slavného karnevalu. 

Villa d'Este se nachází na břehu jezera Como, v jednom z nejromantičtějších prostředí na světě, a je obklopena 25 akry okouzlujícího parku se staletými stromy, sochami a barevnými květinami. Byla postavena v roce 1568 jako letní sídlo kardinála Tolomea Gallia, v roce 1873 byla přeměněna na luxusní hotel a stala se oblíbeným cílem evropské aristokracie.

1032x554 Villa-dEste_Drone-View

 

Ubytování

Všech 152 pokojů rozdělených mezi budovu Cardinal a Queen’s Pavilion je jedinečných. Každý z nich je zařízen starožitným nábytkem v renesančním stylu a vybaven veškerým moderním komfortem. Každou zimu, během uzavření hotelu, jsou pokoje renovovány. 4 soukromé vily, které se nacházejí v parku, nabízejí veškeré služby hotelu v kombinaci se soukromím a exkluzivitou privátní vily.

1032x554 Villa d ́Este 1024_cardinal-suite3

 

Restaurace

La Veranda, Grill, Sundeck Bar, Canova Bar, Terrace Bar a d'Este Club, stravování ve Villa d'Este je "A Moveable Feast". Možnosti stravování jsou tu k dispozici po celý den a večer téměř kdekoli v areálu. V případě, že si budete přát vychutnat si snídani, oběd nebo večeři ve svém pokoji, k dispozici vám bude pokojová služba.

1032x554 Villa d ́Este 768_platano

 

Aktivity

V hotelu jsou k dispozici restaurace, bary, banketové místnosti, butiky, kavárna, zahrada šéfkuchaře, rafinované centrum krásy a sportovní klub včetně posilovny, sauny, tenisových kurtů s výhledem na jezero, běžeckých stezek, bazénů a také vyhlášeného plovoucího bazénu na jezeře. Kromě elektronického golfu a putting greenu v areálu hotelu mohou nadšenci navštívit Golf Club Villa d'Este vzdálený pouhých 12 km od hotelu.

1032x554 Villa d ́Este 1024_home5

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader